Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy fiú, aki szembe jön veletek az utcán, NEM néz rátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem rontsa-e valamivel az önbizalmatokat ez? Nekem pl. jól esik ha egy lány aki szembe jön néz engem, főleg ha a szemembe az még jobb. Lehet hülye kérdés meg nincs is semmi jelentősége, de kiváncsi vagyok a szebbik nem véleményére is ebben a témában. 22/F

2014. máj. 11. 21:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

# 1

Naa, nem lehet mindenkinek tetszeni. Nem ez volt a lényeg a dologban. :D

2014. máj. 11. 21:46
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem valahogy nem tud érdekelni.
2014. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
Engem nem zavar, sőt! Igazándiból azért van ez, mert nem tartom magam szépnek és ki nem állhatom ha engem néznek(úgy általánosságban)
2014. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%

Engem nagyon zavar, általában a telefonjukat bámulják vagy elnéznek és rosszul esik. Viszont néha, ha elkapom egy srác pillantását, akaratlanul is elmosolyodom, nem flörtnek szánom, csak ez az önkéntelen reakcióm.:)


Remélem nem azért nem néznek rám, mert rondának tartanak.:( :D


21/L

2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Én általában átnézek rajtuk. Direkt csőlátásra váltok. Nem akarom az egójukat növelni. Sajnos mentem már el így ismerős mellett véletlenül. :D
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5

Köszi, erre voltam kiváncsi. Akkor ezek szerint van olyan lány akit zavar ha nem nézik meg. Ment a puszi és a zöld kéz. ;)

2014. máj. 11. 22:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ez függhet attól is, hogy a 'nemrámnéző' milyen magánélettel bír. Én pl, mióta férjhez mentem, főleg, mióta gyerekünk is van, a pasi leső téma megszűnt létezni. Szóval lehet, hogy egy jópasi nem azért nem néz meg egy nőt, mert rondának tartja, csak épp fülig szerelmes.
2014. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy megyek az utcán,hogy ha látom,hogy valaki néz akkor megnézem, hogy milyen. Ha ilyen proli paraszt akkor leszegem a tekintetemet és igyekszek elbújni. Ha pedig valami helyes srác akkor meg én is ránézek addig az 5 mpig míg elhalad mellettem. De ha nem néz valaki rám nem érdekel :D
2014. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én direkt nem szoktam akkor nezni senkit, ha látom hogy azt várja vagy hogy engem néz :D nem fogom megadni ezt az örömöt neki
2014. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mi az istenért nézne rám? Utálom, ha idegenek néznek-bámulnak. Nem attól nő az önbizalmam, ha úton-útfélen megnéznek.
2014. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!