Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy fiú, aki szembe jön veletek az utcán, NEM néz rátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem rontsa-e valamivel az önbizalmatokat ez? Nekem pl. jól esik ha egy lány aki szembe jön néz engem, főleg ha a szemembe az még jobb. Lehet hülye kérdés meg nincs is semmi jelentősége, de kiváncsi vagyok a szebbik nem véleményére is ebben a témában. 22/F

2014. máj. 11. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Én férfi vagyok, de válaszolok azért. Az zavarja őket, ha nem helyespassyyyy nézi meg őket, csak egy átlagos férfi.

Azt meg el ne hidd a nőknek, hogy nem tesz jót az önbizalmuknak, ha megnézik őket, pont azért öltöznek kihívóan, mert ez a legkönnyebb (és a legtöbb nőnek az egyetlen) módja annak, h kitűnjenek. Máskülönben nem pózolnának a facebookon, nem járnának magas sarkúban, miniszoknyában stb.


Bocs az OFFért, de ilyeneket értelmetlen nőktől kérdezni, úgyis mellébeszélnek.

2014. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Jaj megérkezett a nőutáló az utolsó személyében.

Én örülök neki, ha megnéznek, akkor is, ha egy nyugdíjas bácsi teszi lopva, és akkor is, ha egy totál átlag, vagy átlag alatti férfi. Nyilván az önbizalmat az növeli jobban, ha egy fullos pasi néz meg, de ez a fordítva is igaz, nem kell a rizsa.

Azt nem szeretem viszont, ha tüntetően bámul, vagy perverzeket szól be. (És nem, én nem öltözök kihívóan, sőt) Szóval ceep calm.

Amúgy, hogy válaszoljak a kérdésre, nem zavar, ha valaki nem néz meg, de nagyrészt örülök neki azért, ha normális mértékben megnéznek és rendszeresen én is elmosolyodom, mert egész egyszerűen jól esik.

2014. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Szépségtől függetlenül a rbancokat nem nézem meg. Aki emberszerű, azzal jó egy pillantással vagy futó mosollyal is egymást erősíteni, de műmáz mögé rejtőző, önbecsüléshiányos görcsökkel mit lehet kezdeni?
2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

12-es, nem ő vagyok, szintén hímnemű. Nem kell egyből a megvetőt látni az ilyen írásokban. Általánosít, de van az a kör, akiket eltalált. Sokféle egyén van mindkét nemben, valamiből tipikusabb. Ő ahogy én látom gyűlölet nélkül tájékoztatta az embert csupán erről a tapasztalatából, megállapításáról. De persze a kérdés itt a lányok szemszöge volt, a fiúkét nyilván ismeri, és lehet tisztában van némelyt néhány dologgal a kérdező.

Ami gúny kihangzik belőle az nem a nem, hanem azon SZEMÉLYISÉGEKhez való viszony, akikről úgy látta, hogy hamis képet mutatnak maguk valójukról. Szóval nem a viselkedést nem szívlelte, hanem a képmutatásnak vélt jelenséget. Magával avval, hogy tetszeni akarnak a lányok, és nem tetszik nekik ha valami nem szép ember nézi. Ezzel mi baj, a részeg, meg csöves leskelődése nem hoz lázba lányt az miért baj? Neki sem ez a baja.

Ez azért van, mert ezek ilyen tudatalatti dolgok az ilyen dolgok, nem megyek bele. Lényeg, hogy a lányok ösztönösen csinálják a dolgokat úgy ahogy, agyuk is másképpen jár, igazából az is természetes, hogy nem a teljes képet mutatják, vagy nem akarják, hogy ilyen lelki szegényeknek nézzék őket, hogy csak arra tudnak gondolni, hogy nézik őket vagy sem. Így többnyire azok sértődnek meg és pontoznak le akik magukra ismernek. Mivel ilyen természetes dolog ez, nem túl szép másikat megvádolni evvel, de nyilván érték emiatt a női természet miatt atrocitások amit egy józan ésszel gondolkodó nő saját maga hangoztat tárgyilagosan ilyesfélét...

Kedves lánynak tűnsz, szóval remélem megérted. Tudod, légy okosabb avval, hogy nem adsz neki igazat a válaszoddal, mert akkor ő téved. (Nem tettél ilyet, csak kimutattad saját megállapításodat, mint valami tipikus esetet ami már berögzült ellenségképet ad azokra is, akik tényszerűen beszélnek erről. Csak azért említem így, mert különben tipikus példa, hogy itt lepontoznak objektív embert, észre se veszik, hogy ezzel a sértődésből történő lepontozással igazat adnak neki, de nekik ez nem számít, amíg a többség elméi őt igazolja ha hamis is a kép, abban a közegben ő kényelmi zónában van. Ez valahol jó, az ember érzelmi lény, nem egy üres számítógép. Csak attól függetlenül ez a kényelmi zóna még mindig csapda a szabad elmének)

2014. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen felesleges volt egy regényt írnod. Ő leírta a véleményét, én meg az enyémet. Ne képzelj bele mindenfélét, mert nem kell.:)
2014. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!