Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Az asszimetri...

Fiúk és férfiak! Az asszimetrikus mell, vagyis a két mell mérete közötti jelentős eltérés mennyire zavar titeket párkapcsolatban? Elöször amikor elmondják/meglátjátok, akkor hogyan reagáltok? Kérlek szépen titeket a normális válaszadásra!

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Képet tudnál küldeni? Nem a nyálamat szeretném verni rá,se a farkamat...csak kíváncsi vagyok,hogy mennyire látszódik az eltérés.Egyébként nem zavarna szerintem.18/F.
2014. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Nos, igy konkretan eleg nehez valaszt adni, nekem eddigi ket baratnomnek igy latszatra egyforma volt. Ismerni kene a lanyt es tudni, hogy nez ki. Reagalni biztos nem reagalnek csunyan mivel tapintatos ember vagyok, de szerintem alapvetoen ez nem zavarna :)
2014. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Nekem mindegy, hogy egy nőnek kicsi, nagy vagy asszimetrikus a melle sőt ha amputálni kellene betegség miatt akkor sem az döntene.A személyisége a lényeg a többi nem számít. A szépség múlandó nagyon, a belső értékek viszont egyre vonzóbbá teszik az illetőt.

33\F

2014. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt már hogy barátnőmnek hasonló helyzete volt,amíg nem is mondta addig fel sem tűnt :) De ez egy picit lelombozó,de gyakorlatilag nem számít!Ha valaki szeret Téged akkor úgy szeret ahogy vagy ha az egyik cici nagyobb attól is egyedibb lehetsz mások számára.
2014. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy bnöm, aki csak az egyik melléröl szoptatta a gyerekét. Sejted a különbséget? (Ruházattal, melltartoval kompenzálta a megjelenését.) Amikor elöször levetközött elöttem csalodást okoztam neki, mert olyan gyönyörü, különleges volt, hogy ugy szárazon elélveztem a látványtol.
2014. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az emberek nem tökéletesen szimmetrikusak? Ez annyit tesz, hogy a nőknek sem pontosan egyforma a két melle. Bár a legtöbb esetben ez alig észrevehető. Ezért kellene látnunk, hogy mi az a "jelentős eltérés". Egyébként pedig mire odáig juttok, már úgysem ez fog számítani.
2014. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Horus magnus est ***** válasza:
0%
Nem hazudok, számít.
2014. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

Igen, számít. Nincs értelme itt tenni a jóindulatút, ha az író így anonimban őszintén kiváncsi erre akkor őszinte válasz is jár érte.

A férfiak sokféleképpen viszonyulnak a női testhez: ez meg van határozva előző élmények, elvárások, média, stb. stb. által. Biztosan találsz olyan srácot akit ez egyáltalán nem foglalkoztatja, engem konkrétan - három évig éltem egy feszes nagymellű, geomtriailag pontosan megegyező mellű lánnyal párkapcsolatban - ezek a dolgok nagyon fontosak, tudom milyen egy igazán jó mell, és ha nem ezzel van dolgom az erősen szembetűnő.

De én személy szerint lehet egy egyedi példa vagyok, mikor egy lányt meglátok meztelenül rögtön a genetikáját szkennelem.

Annyit tanácsolok, hogy vállald a tested, olyanok vagyunk mindannyian amilyenek, vannak dolgok amin nem tudunk változtatni, így hát nincs is értelme ezeken parázni... főleg hogy rengeteg minden van amit tehetsz a testedért: ha eljársz edzeni pl. körzővel rajzolt mellű csajok garmadáját tudod magad mögé szorítani ha formába hozod a tested.


25 F

2014. máj. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet el sem tudok képzelni. Hallottam már, hogy lányok ilyen miatt paráztak de őszintén szólva soha életben nem láttam még ilyet, pedig nem 2 vagy 3 meztelen nőt láttam életemben. Van egy olyan érzésem, hogy túlliheged a dolgot és valami olyan apróságról lehet szó amit vagy csak te veszel észre vagy ha más is, akkor is valami apróság lehet. Szóval szerintem nyugodj meg, nem lehet gond :)

24/F

2014. máj. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Valakinek számít, és valakinek nem.

Valakinél ez kizáró ok, valaki rá se hederít.

Nem vagyunk egyformák.

Én például a nagyobb, eres mellektől tudok kiborulni, bár ha már úgy megismertem a lányt, ez nem lehet ok a szakításra.

2014. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!