Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Az asszimetri...

Fiúk és férfiak! Az asszimetrikus mell, vagyis a két mell mérete közötti jelentős eltérés mennyire zavar titeket párkapcsolatban? Elöször amikor elmondják/meglátjátok, akkor hogyan reagáltok? Kérlek szépen titeket a normális válaszadásra!

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 22:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Bocsiii a 115os kep ha jolemlekszem
2014. máj. 14. 00:55
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nincs bal melle. :D :P
2014. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. De ha téged zavar, nem ellenezném foggal körömmel, hogy változtass rajta, de az igazság az, hogy én mindig féltem attól, hogy egy ilyen plasztikai beavatkozás nem sikerül és tényleg elrontják az illetőt. Így legalább természetes :) Az nem lehet amúgy, hogy terhesség alatt egyformák lesznek és szoptatás alatt és utána úgy marad?

De ismétlem, szerintem ez még simán okés :))

2014. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha a 115-ös hasonló a tiedhez, az egyáltalán nem gáz, alig látni a különbséget. Ilyen minden nőé, akinek nem kis szúnyogcsípés van a mellkasán.


a 113-ason viszont megborultam, atyaisten, szegény nő...:/

2014. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!