Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok sok olyan kicsit...

Mondanátok sok olyan kicsit pörgősebb programot mondani ami egy otthonülősebb srácnak is tetszhet?

Figyelt kérdés
A srác,akivel együtt vagyunk(de még nem rég,kb 1 hónapja)alapvetően is kicsit negativ,de most sokszor mondja hogy elege van,unja az egész életét,és hogy nem tudja kb sosem jól érezni magát.Szerintem segitene ezen egy kicsit ha lenne egy kis változatosság az életében,mert többnyire abból áll a napja hogy dolgozik és utána otthon van,max átmegy egy haverja,meg persze én,nagyon ritkán eljön velem,velünk iszogatni.Budapestiek vagyunk.Ő 22 éves,kicsit amúgy komolyabb tipus,én meg 18.

2014. máj. 14. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Paintball? Elég 100% adrenalin sport.
2014. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akciófilm vagy keményebb krimi (esetleg ha intelligens is, akkor léketani krimi) nézése, otthon.


Hegymászás, lehetőleg csöndes, elhagyott helyeken, madrámegfigyeléssel, fotózással, esti tábortűzzel együtt.


Értsd jól: egy kifejezetten otthonülő típusnál nagy esélyed van arra, hogy egy ún. introverált emberrel jöttél össze. Az ilyen típus sehova sem fog elmenni pörögni, mert alapból herótja van minden tömeges, zajos rendezvénytől.

2014. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kajaparty (jóféle ételek, nem drágán, csak változatosan)

elegendő pihenés

jó szex

élvezetesebb munka keresése és találása

foci (én se szeretek focizni, de annál jobban beválik fásultság ellen, főleg hullafáradtan, hát még sörrel)

realista, de enyhén azért merész tervek szövögetése együtt

youtube "prank" keresése, muhaha

rajzfilmek ezerrel, sose gondoltam volna, hogy ilyen fullosak

marvel filmek, úúúú

rituálék, családiasság, "mindig megadni a módját", ez mind boldogít, és finom kis öntiszteletre tanít

ha a munkája nem fizikai, legalább heti kétszer kellene valami igazán nehéz... Akár gyúrás is, fő, hogy kimerülésig. Olyankor elég bohókás lesz az ember: tiszta barom, de a légynek sem árt igazából, eufória van. Kivéve persze, ha muszáj fizikázni, és az ízületek unják, akkor nagyon elmarad az eufória.


Sok mókát rejteget a négybetűs élet, de űzni egyedül ő tudja a magáét.

2014. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze,én sem olyan programra értettem,ahol tömegek vannak vagy ilyesmi.

2014. máj. 15. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!