Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és egy...

16 éves lány vagyok és egy 54éves pasi nyomul rám +feleséhe is van. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és egy idősebb férfi 54éves nyomul rám és felesége is van..Olyan dolgokat szokott mondani, hogy az csak na...Meg kacsingat rám.Ismerősöm már szólt a feleségének, de semmi reakció..Szüleimnek meg ezzel kapcsolatban nem szeretnék elmondani semmit..Kérlek segítsetek, hogy-hogy tudnám bebizonyítani a feleségének, hogy igazat mondok?Ès végre leakadjon rólam?
2014. máj. 15. 06:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáld felvenni amiket mond, és mutasd meg az asszonynak.
2014. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerűbb, ha szólsz neki valamilyen nyílvános helyen hogy szaakadjon le...vagy...megkéred faterodat, az illedelmesen elrendezi. ha egyik sem jó, akkor beballagsz a yardra, és ott kérsz segítséget...de jobb a szülői segítségkérés.


jó csaj lehetsz, ne csodálkozz..a pasi meg csak érzi a tavaszt.

2014. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel telefonra (video vagy hang mindegy ) hogy lássuk nem kamu.
2014. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Határozottan utasísd vissza, kerüld el! Hol nyomul rád? Nem tudod vele egyszerűen csak megszakítani a "kapcsolatot"?
2014. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) Nem nem tudom elkerülni..mivel a felesége tanárom és néha beszokott jönni vagy van olyan, hogy velük megyek haza kocsival..Múltkor is velül mentem haza és a felesége kiszlt az autóból mert beszaladt a boltba..és a pasi hátra nyúlt és megfogta a combom..és én elvettem a kezét és arrébb ültem az ülésen..és mondja már:-Félsz tőlem?Nem harapok!Èn meg annyjt mondtam neki, hogy úristen..-.-''
2014. máj. 16. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégegyszer hozzádér, fotózd le. Amúgy ha ezek után még mész velük haza, ne csodálkozz, ha jobban nyomul és nem hagy békén. Ha legközelebb a lábad közé nyúl, akkor is annyit mondasz majd, hogy úristen?
2014. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

..hát igen...ebben a helyzetben nehéz, sőt felelőtlenség nagyhírtelen így a távolból tanácsot adni...


mondhatnám sz.r ügy..

2014. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek velük haza mert olyan bagy kedvem van hozzá..Hanem azért mert messzebb lakok ha és hők egy utcával laknak arébb..és sokszor van olyan, hogy több órám van és csak 2 órával később jön busz.Szóval nem direkt akarom..hát,de most erre mit mondjak?Határozottan üssem le?
2014. máj. 17. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
nem, ez nem járható..meg hogy is nézne ki..mint diák, eleve te húznád a rövidebbet.
2014. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tud a neje a pasi huncutságáról, és (látszólag)nem történik semmi, akkor még nagyobb a baj..a neje nem szólt neki, az majdnem biztos, mert akkor ezt a pasi szóvá tette volna neked.


A feleségének csak kamerával, vagy diktafonnal lehet bizonyítani, milyen a férje...de az vékony jég, mert közben megtörténik az, amit nem szeretnél. Ha egyedül maradsz vele, akkor előtte kapcsold a telefonod rögzítőre.


Persze, lehet hogy nincs is telód, vagy ha van, akkor nincs rajta diktafon.

Több/jobb ötletem nincs.

2014. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!