Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és egy...

16 éves lány vagyok és egy 54éves pasi nyomul rám +feleséhe is van. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és egy idősebb férfi 54éves nyomul rám és felesége is van..Olyan dolgokat szokott mondani, hogy az csak na...Meg kacsingat rám.Ismerősöm már szólt a feleségének, de semmi reakció..Szüleimnek meg ezzel kapcsolatban nem szeretnék elmondani semmit..Kérlek segítsetek, hogy-hogy tudnám bebizonyítani a feleségének, hogy igazat mondok?Ès végre leakadjon rólam?
2014. máj. 15. 06:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem tud róla, hogy ilyen..mert van olyan mikor a felesége is ott van ilyeneket mond.!Csak, hogy miért nem beszél vele.?
2014. máj. 17. 21:23
 12/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Én ezek után biztos biciklivel mennék vagy megvárnáma buszt még ha sokára is jön mert így csak vérszemet kap.
2014. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A leírtakból itélve nem is biztos hogy nyomul. Inkább szeretnéd. Mert egy ennyi éves se mondd " olyan dolgokat hogy csak na..." ha nem hallgatják meg. Én azt hiszem hogy te akadjál le róla.
2014. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!