Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzott az autós...

Nektek is hiányzott az autós oktatótok miután letettétek a jogsit?

Figyelt kérdés

Még télen tettem le a jogsit. Nem is számítottam rá, hogy elsőre átmegyek a forgalmin, így nem is nagyon gondolkoztam azon, hogy mi lesz, ha többet nem megyek vezetni, nem kell heti 3x az oktatómmal egy légtérbe lenni és hallgatni a sztorijait. De átmentem és nem mentem többet vezetni, viszont nagyon hiányzott a vezetés és az oktató is. Valahogy a mindennapok részévé vált azalatt a 4 hónap alatt. Gondoltam, hogy majd elmúlik, csak megszokás kérdése.

De azóta is úgy irigylem azokat, akik vezetni járnak és nagyon hiányoznak az órák. Maga a légkör, a kocsi, az, hogy sztorizgathattam az oktatómmal, mindent meg lehetett vele beszélni, stb.

Normális ez? Hogy gyakorlatilag féltékenységi rohamot kapok, ha meglátom az autót?

17/L


2014. máj. 15. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is hiányzott! Csapkodta a kezemet!
2014. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert egy pszichopata volt, ráadásul úgy nézett ki mint egy vérfarkas!
2014. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem csak idegesített, de nem volt rossz fej. :D Annyira a maximumot kellett hozni, hogy volt az a pillanat amikor (nem ordibált), hangosan beszélt velem, mondom ha nem fejezi be, megállok az út közepén és elköszönök, kiszállok. :D Mióta nem pofázik hozzám senki, minden megy rendben, vizsgán is 0 hibapont lett, de ez nálam alap. 20/F
2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert csúnyán beszélt velem, volt hogy majdnem el is kezdtem sírni vezetés közben.

Meg volt hogy szexszel kapcsolatos dolgokat mondott.

De sajnos én még nem fejeztem be a vezetést, még mennem kell :(

19/L

2014. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Milyen dolgokat?

Azt nekem is mondott, de nem tudtam hova tenni.

2014. máj. 15. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én oktatóm jó fej volt, nyugodt. Nem hiányzott. Lehet valaminek a pótlására irányul, hogy hiányzik. Mások nem hallgatnak meg? Nem vágnak sűrűn a szavadba? Van olyan barátod, akivel szintén mindent megbeszélhetsz? Bár az sem kizárt, hogy magához a helyzethez ragaszkodsz, de ennél szerintem azért többről van szó. Erre abból következtetek, hogy még mindig hiányzik az egész. Szóval némileg többről lehet szó mint magáról a légkörről.
2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem annyi volt, hogy nem egy fiú szerelmi életét kellett meghallgatnom miközben vezettem, mert az előző tanulókat én fuvaroztam a buszmegbe meg ide-oda, az oktató meg cseverészett velük, hogy, hogy állnak a csajokkal, meg minden, meg engem kérdezgettek, hogy mit gondolok erről meg arról? Egyikük elmesélte, hogy volt neki barátnője, de csak egy héten háromszor látták egymást és a csaj otthagyta és tőlem kérdezte az oktató, hogy szerintem az kevés-e? Én meg majdnem mondtam, hogy még sok is :)

Meg az egyik leadta, hogy azért nincsen senkije mert a jó csajok már mind foglaltak vagy elmentek.

Meg azt is mondta, hogy ő még szeretne kocsikázni, nem száll még ki, én meg forrongtam magamban, hogy nagyon f..sza, még itt felkenődök valahová és még ez is szemtanú lesz, legszivesebben mondtam volna neki, hogy na öregem vagy kiszállsz vagy kiszállítalak :D

Már előre féltem minden óra előtt, hogy na most vajon kinek a lamúrjait fogjuk megtárgyalni :)

Érdekes mód tőlem sosem kérdezgetett hála az ég! :)

2014. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, mert nagyon jó tanár, de annyiszor utalt rá, hogy bejövök neki, meg elvinne szobára stb., hogy nem hiányzik.
2014. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!