Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem beszélnek velem az...

Miért nem beszélnek velem az emberek?

Figyelt kérdés
szeretek beszélni, de elhalgatnak mikor köszönök nekik, tanárok se beszélnek nekem ha kettesben vagyunk,....miért nem bíznak bennem állandóan lecsesznek beszolnak

2014. máj. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez valamiért kialakul, szóval olyan nincs, hogy te tök ártatlan vagy és egyszerűen csak ezt a viselkedést kapod cserébe mégis. Biztos volt már olyan helyzet, amikor arra adtál okot, hogy ne bízzanak meg benned. Vagy mivel annyira szeretsz beszélni, gondolom órán is szoktál, a tanárok esetleg emiatt nem bírnak téged annyira.
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem beszéltem órán egyszerűen idegesíti a tanárt ha én nézem nemtom mért.... egyszer be is szólt hogy mondjam mi a probléma.... utána meg mondott egy példát a történelemre hogy engem összevernének abban a helyzetben stb... és mindenki rajtam röhögött.....

ez a saját of-im,..... volt mert már idén .....


Nemtudom állandóan meg akarnak verni mindenki mert akit nem bírok azzal nem beszélek...

2014. máj. 15. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak beképzelted. A tanár nem azért mondta, hogy abban a helyzetben megvernének, mert baja volt veled, hanem mert pont rád nézett és így veled mondta a példát. Valszeg azért csinálta, hogy felkeltse az érdeklődést és ne "punnyadjon" az osztály. A többiek meg nem téged röhögtek ki, hanem a helyzeten nevettek.

Amikor meg megkérdezte, hogy van-e valami probléma, akkor gondolom épp furcsán néztél, és nem azzal volt baja, hogy nézed/figyelsz, csak úgy láthatta, hogy valamit nem értesz, valami nem okés.


Azért meg tuti nem akarnak megverni, mert xy-szal nem szoktál beszélgetni.

2014. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem tudod mirol írok.....

az emberek elfordulnak tőlem.....

2014. máj. 15. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem véletlenül fordulnak el valakitől az emberek! Én értem, hogy miről írsz, Te nem érted, hogy én miről beszélek. Vagy nem szeretnéd elfogadni. Nézz egy kicsit magadba, gondold végig, hogy Te mennyiben és miben vagy/lehetsz hibás és próbálj meg rajta változtatni. Én nem rosszból írom, de ezen máshogy tényleg nem tudsz segíteni! Csak úgy a semmiért nem fordulnak el Tőled sokan, és ezzel tényleg nem megbántani szeretnélek, csak segíteni! :)
2014. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel más gondja... rideg vagyok de szeretek nevetni a haverommal, más baromságán is szoktam.... néha... nem kérdezgetek semit olyantól akit nem ismerek nem bírok mert mindig leégett engem a többi elött ....
2014. máj. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!