Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak egyesek a...

Dorcsuu kérdése:

Miért akarnak egyesek a gyakorin ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem én is privizek egy csomó emberrel, de mi konkrét témákat tárgyalunk ki, amiket mással nem igazán tudunk megbeszélni. Viszont a céltalan ismerkedésnek itt mi értelme? Arra ott van ezer meg egy ismerkedős oldal, vagy társkereső. Vagy FB. Miért pont gyakszin?

2014. máj. 16. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindig van pár hülye aki olyan helyen akar valamit ahol nem kéne...
2014. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Miért lenne rosszabb, mint az összes többi felsorolt oldal?
2014. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én a páromat olyan oldalon találtam meg, aminek minden a célja, csak az ismerkedés nem.
2014. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy céltalan ismerkedés?

Konkrét témákat beszéltünk meg, aztán az élet más részeire is kiterjedt a levelezés, majd élőben is találkoztunk, mert kiderült, hogy jól megértjük egymást.

2014. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja mert csak fb-n ismerkedős oldalon, és társkeresőn lehet barátokat6imserősöket találni.



Arra a kérdésre is válaszolhatnál, hogy ez téged miért zavar? Ne válaszolj az ilyen levelekre, azt kész. probléma megoldva.

2014. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mert itt névtelenül/arctalanul/ismeretlenül beszélgethetsz. elég ha egy jófej arc vagy, nem kell hozzá dögös külső. ezért sem érdemes itt ismerkedni, mert a sok ronda ember itt bájcseverész, mert ugye a Fb-n látják a pofikáját, ezért ott senki sem akar vele megismerkedni. ennyi.

de én is kérdem, ez a dolog téged miért érint ennyire? ha egyszerűen nem ikszelted be a kulcsszavaknál az "ismerkedés"-t meg társaikat, akkor még az ehhez kapcsolódó kérdések sem jelennek meg, szóval??

2014. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem érint meg ennyire, csak egyszerűen nem értem. :) Úgy értem, javítsatok ki ha tévedek, de egy ilyen oldalon nem igazán lehet hosszútávú kapcsolatot kiépíteni. Persze biztos vannak kivételek. :)

Hát nem tudom, nekem az túl random, hogy konkrétan kb. csak a nemét és korát tudod az illetőnek akivel ismerkedni akarsz (rosszabb esetben még annyit se). Persze nem szólok bele, ez nem az én dolgom. :) csak furcsállom. :)

2014. máj. 16. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Fb-n se tudsz róla több adatot. Az majd idővel derül csak ki.
2014. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!