Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hatékony a gyakorin ismerkedni?

Hatékony a gyakorin ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szinte minden második, vagy harmadik kérdés, hogy:

"Valaki ismerkedni?" Jobb esetben mellette van a kérdező neme, kora, rosszabb esetben semmi. A kérdést feltevők talán arra számítanak, hogy ez remek alap a további privátozásra? Az ismerkedési szándékon kívül ugye még jó pár szűkítendő kérdés marad...Persze nagy számok törvénye alapján szerencséje is lehet bárkinek, de bevallom nekem fura ez a fajta ismerkedési mód.


2013. szept. 16. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
En csak barátkoznék itt.Csak nem nagyon megy az se :D 25/f
2013. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én itt ismertem meg a barátnőm :)
2013. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szerencséje van az illetőnek lehet itt találja meg a párját. ki tudja?
2013. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én évek óta járok ide, sok emberrel leveleztem már, de 1-2 laza haveri kapcsolaton kívül semmi egyebet nem sikerült kialakítani.

Elég nagy mázlidnak kell lenni, hogy egy anonim névtelen oldalon találj egy olyan párt magadnak, aki korban, lakóhely szerint, érdeklődési körödnek, elvárásaidnak, külső igényeidnek, belső igényeidnek és minden egyébnek megfelel és még lehetőleg szingli is.

2013. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék mesélni kérdező. A válaszom NEM:

- vagy szét trollkodják a kérdést

- vagy komolytalan a kérdező

- esetleg kamu a neme, kora

- beszélgetésre képtelen

2013. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán.Persze vannak szerencsések.De ők páran vannak csak.
2013. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet én vagyok defektes, de akivel találkoztam is, elég furcsa módon nem a földön járt. (bár tegyük fel, nem vagyok egyszerű eset, de ha csak magamból kiindulva kellene válaszolni, akkor velem sem lenne hatékony az ismerkedés, mert hamar kiakadnék valami butaságodon. :D (nem ideges lennék, csak egyszerűen nem akarnék veled találkozni :D) 22f.

Tudnék mesélni sok sztorit innen, de a lényegen nem változtatna. NEM! :) 22f

2013. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat,valahogy én is úgy gondolom, hogy nem ez a fórum a legalkalmasabb, de kíváncsi voltam mások véleményére is.
2013. szept. 16. 12:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni még oké, vannak itt normális emberek is. Ismerkedni már kevésbé, maximum azzal a kevéske normális emberrel, de ők meg ritkán írnak rá emberekre csak úgy...
2013. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szerintem attól függ, melyik kategóriát nézzük. A többi topikban nyilván nincs ismerkedési rovat, mint itt, de ott mérföldekkel értelmesebb emberekkel találkozhatsz.
2013. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!