Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnyírt haj rocker lánynak?...

Felnyírt haj rocker lánynak? 12 éves vagyok, most ilyen vagyok: https://www.facebook.com/photo. Php? Fbid=549837428467827&set=pcb.549837748467795&type=1&theater

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg valami normális link?

Egyébként ásd el magad.

2014. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a linket.
2014. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
12 évesen felnyírt haj...Gratulálok anyádnak, ha ezt tolerálja...és neked, hogy ez a legnagyobb gondod ilyen idősen...
2014. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most 17 évesen sem engednék meg hogy felnyírjam a hajam vagy bármi "extrém" dolgot csináljak vele. Irigyellek b_szdmeg. :D
2014. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hármas vagyok: nekem 19 évesen nem engedtek egy piercinget betenni...xD

Egyébként meg azóta extrarövid teljesen nyírt hajam van, voltam zöld, lila, rózsaszín, ciklámen, vörös, piros, fekete, szőke, narancs....DE NEM 12 ÉVES KOROMBAN...


13 éves koromtól punknak vallom magam, de szerencsére anyámék figyeltek rám, ezért nem volt feltűnési viszketegségem, és szerencsére visszafogtak, ha hülyeséget akartam csinálni...Én is akartam felnyírni a hajamat, és annak ellenére, hogy most 1 centis hajam van, a frufrum max 7, nagyon örülök, hogy nem hagyták anno nekem megtenni...Tuti megbántam volna másnap...és szerintem te is megbánnád, szóval nem kötekedni akartam veled, se anyukáddal...az "öreg" tapasztalt punkos-metálos "néni" (anyám óvónő, az ő gyerekei néniznek) csak jót akar...ha anyudék nem fognak vissza, valaki másnak kell megmondania...főleg ha még meg is kérdezed...

2014. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!