Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » FIÚK számotokra a cicababák...

FIÚK számotokra a cicababák vagy inkább az egyedi/ vagány stílusú csajok jönnek be? (pl. :rapper, rocker, hippi. Stb. )

Figyelt kérdés

Egy cikkhez kéne!

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. febr. 7. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Tipikus cikk téma, a nép manipulálásán kívül semmi értelme nincs. De belekezdek a kedvedért. Első dolog nem kötötted ki, hogy milyen értelembe "jön be", mivel lehet külső, belső, vagy úgy összességében. Folytatom, külső csak a "cicababa" kategóriánál kötött, mivel a többi kategóriában bárhogy kinézhet az általunk kreált csajszi, plusz még az is relatív, hogy ki mit minősít cicababának. Belső, itt csak a hippi kategória kötött picit, de ott se mindegy, hogy valaki csak szereti a stílust, teszem azt a hippi zenét, vagy megszállott. Összességében: add össze a külsőt meg a belsőt. Eredménye az lesz, hogy mindenki teljesen másra fog gondolni és ezután majd elolvashatják az általad elvégzett felmérés eredményét. A legdurvább ebben azonban az hogy sok ember el is hiszi.

Szívesen!

2014. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Sem a cicababák, sem a rocker/ rapperlányok nem tetszenek. Az elegáns, nőies, kifinomult lányok tetszenek.


És csak úgy mondom, hogy sem a rapperek, sem a rockerek nem rendelkeznek egyedi külsővel: mind ugyanolyan...

2014. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem bele se kezdj abba a cikkbe, mert már a kérdésnél elrontottad az egészet...
2014. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tök átlagos lányok :D
2014. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

#2 Mi van a mai divatkajmokkal?! A rockereknek sokkal egyedibb a stílusuk, mint a mai birkaszellemű egyedeknek...

Kezdjük a külsővel, mindenkin hányás vagy rikító színű nadrág, a cipőjük, pólójuk, minden cuccuk, akár tolltartó is csak márkás lehet, ami nem az, mert szegények, nincs pénzük rá, az már gáz. Nem vagyok egy olyan ember, akinek mindenkivel szemben előfeltételei vannak, de pár srácról már a külsője alapján leró a személyisége.

Jöhet a belső, elsősorban a viselkedésre hívom fel a figyelmet. Úgy látszik, az a "falkavezér" aki a leghangosabban beszél(ami már inkább kiabálás), beszólogat másoknak, de ha odamenne hozzá az illető, akkor az esetek 75%-ában elszaladna. Cigizik, de bújkálva, valahol az Isten háta mögött a haverjaival, mert nem merné otthon bevallani, letagadja, ha erről van szó. Régen volt minden országnak ún. alkohol kultúrája. Magyarországon a pálinkázás, de csak addig ameddig megjött a bátorság ahhoz, hogy felkérje a kiszemelt lányt táncolni. Erre a célra (csak a fiataloknak) volt egy ház. Ez falun volt, úgyhogy a mai társadalom 90%-a biztos nem hallott erről... És nem csak azért mert falun volt... Visszatérve, a mostani "kultúránk" annyiból áll, hogy leisszuk magunkat a sárgaföldig, hányunk és hazaviszünk magunkkal egy lányt. Én is szoktam inni, de nem addig, hogy visszajöjjön az étel amit fogyasztottam. Általában van három söröm, meg lehúzok 1-2 töményet aztán megyek pogózni :) Vagy ha nem koncerten vagyok, akkor táncolni.

Mostpedig a kérdésre visszatérve, aki divatmajom annak nyílván a vele egy stílusú jön be, aki rocker annak meg a rocker lányok, vagy azok akik normálisak kívül, belül.

Személy szerint én egy rocker lányra vágyom, eddig egy olyan barátnőm sem volt, ez nem baj, de jobban tetszik a fekete/vörös haj és a sok karkötő :)

16F

2014. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég sokat írtam :D
2014. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%

a cicababak-undoritoak

a rockerek-szeretnivaloak

a rapperek-hat csak 2-3at ismerek nem igazan kedvelem oket de nem altalanositok

a hippik-cukik de tavol tartom magam toluk

es az elegans kifinomult nok ? mindig klasszikus...

2014. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!