Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Minap a drogériában vettem egy csomag borotvát. Mivel olcsóbb és több volt a csomagban, így nem rózsaszínt, hanem zöldet vettem, ami ugyebár "férfi". Az eladónő egyből az előttem álló férfihoz akarta tenni (hiába volt egyértelműen elválasztva), aztán meg hatalmas szemekkel néz rám. És kérdezi meg. Még mindig nem volt egyértelmű neki, hogy azt nem a pasi veszi, megkérdezte tőle is majd elkerekedett szemmel jól megbámulva csippantotta le az én dolgaimat.


Most ennek a nőnek volt valami baja, vagy én vagyok fura, hogy férfiborotvát vettem?

L


2014. máj. 17. 14:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Nos szerintem egy eladónak az a dolga és kötelessége, hogy kiszolgáljon, nem pedig, hogy bámuldozzon, vagy azt méregesse mit vesz az ember! Szerintem semmi sincs abban, hogy vettél egy csomag "férfi" borotvát, elvégre azt veszel egy üzletben, amit akarsz!
2014. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit vicces az eladónő reakciója. Miért lenne olyan fura az, ha egy lány vesz egy csomag férfi borotvát? XD
2014. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, inkább az eladónő volt az!
2014. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eladónő volt a gáz, sőt, szerintem egy kicsit tiszteletlen is. Semmi köze hozzá, mit veszel. Abban sem lehet biztos, hogy magadnak veszed. Biztos a férfiakra is így néz, ha merészelnek tampont venni a barátnőjüknek... (@_@)

Egyébként én mindig férfi borotvát veszek, mert jobban megéri. Még férfi alsógatyát is szoktam venni, mert abban szeretek aludni. Soha egy eladó sem nézett rám furán.

Szóval ne is törődj azzal az eladóval, nem veled volt a baj! :)

2014. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2014. máj. 19. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!