Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja megromlott a kapcsolatunk és közösen döntöttünk arról hogy szakítunk. Teljesen jó nélküle, de mégis hiányzik az hogy valaki szeressen. Ugyanakkor nem tudok már az emberekben bízni, és nem tudok kedves lenni már senkivel. Nem az hogy pokróc vagyok, de régen kenyérre lehetett lenni (ahogy édesanyám mondaná). Valójában a suliban se érzem magam jól. A csoporttársaim hát csúnya szó, de lesz*rják a fejem. Próbáltam nyitni feléjük, segíteni nekik a tanulásban. Mindig segítettem ha segítséget kértek, de amikor én kértem volna valamit semmi... Csalódtam... Aztán van egy srác aki után már egy ideje epekedek... De van barátnője, mégis velem beszélget szó szerint minden nap és ez rosszul esik...

Úgy érzem magam, mint aki sztrájkol, mint egy kamasz. Vagy mint aki feladta az életet... Nem értem mi történt velem.

Nincs egy kis önbizalmam se. Mondjuk eddig se nagyon volt. De voltak céljaim, terveim. És most semmi...


2014. máj. 17. 21:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából ez most nagyon kusza, de ha leírnám konkrétan A-Z-ig a dolgokat akkor már az regénynek minősülne...
2014. máj. 17. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval kellene valaki, aki szeret? Na jó, napi palacsintaellátásért cserée vállalom.
2014. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendezd előbb a dolgaidat magaddal, utána fogj bele bármilyen kapcsolatba. Amíg nem vagy magaddal elégedett, addig csak kapaszkodót fogsz keresni a pasikban. Paradoxonnak tűnik, mert ahhoz hogy jól érezd magad kell hogy a másik nem is figyeljen rád. Erre mondják hogy innen szép nyerni. Hajrá!
2014. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!