Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakitől valamit véletlenü...

Ha valakitől valamit véletlenül többször megkérdezek, arra miért így kell reagálni?

Figyelt kérdés
Mert elfelejtettem hogy már kérdeztem, erre ilyeneket reagálnak ilyenkor hogy "már kérdezted" "miért kérdezed meg újra" "már sokszor megkérdezted". Ha újra kérdezem nyilván elfelejtettem hogy megkérdeztem, miért nem lehet csak simán válaszolni?
2014. máj. 18. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis beszélgetésekben, chatelésben úgy gondolom
2014. máj. 18. 19:19
 2/4 LamboLover válasza:
100%

Ha még egyszer elfelejted az oké, megbocsájtható. De mikor ötödszörre megkérdezi valaki ugyanazt az már felb.aszós. Szenilis vagy? Esetleg (chatelésben) nem tudnál visszakeresni??

Rohadtidegesítő tud lenni.. Ezért.

2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj oda jobban :) én is szoktam néha így járni :D
2014. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert olyan érzést keltesz, mintha a másik beszélne, te meg nem figyelnél,mivel nem emlékszel "semmire". Tehát tök fölösleges neked akármit is mondani, mert úgysem érdekel.
2014. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!