Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 165 centivel nagyon alacsonyna...

165 centivel nagyon alacsonynak számítok? 16/F

Figyelt kérdés
Ez feltűnő?Mások észreveszik,hogy milyen kicsi vagyok?

2014. máj. 19. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2 centivel magasabb vagyok nálad.. 14/L
2014. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok 16/L
2014. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Férfiak közt tényleg az alacsonyabbak közé számítasz. Viszont egyrészt még nőhetsz bőven a következő pár évben. Másrészt, ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy modell alkatú, 170-175 magas barátnőd legyen, akkor nyugodtan válogathatsz majd a 155-160 magas lányok közt (köztük is vannak bőven nagyon szépek), akivel nagyon jól össze fogtok passzolni, és boldog életetek lesz, amiben pont le fogjátok tojni, hogy ki mekkora és mit gondol rólatok. :)
2014. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, feltűnő. Észreveszik. De a fiúk 22 éves korukig nőnek, úgyhogy akkora gáz nincsen. 16/L
2014. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár.
2014. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos olyan 175cm-vel egy férfit alacsonynak neveznek. Alacsony lány vagyok (158cm), az alacsony fiúkban az a jó, hogy jó velük pl. csókolózni, mert közel vannak. De egyébként nem igazán szúrom ki őket utcán/buszon, olyan kisiskolás hatást keltenek. 27 L
2014. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 16/F vagyok, de 194 magas.

Ez a kis ember nagy bottal jár, ez egx faxság.

Maximum optikai csalódás.

Ha mondjuk legyen példának egy 20 centis péló, az egy 165 magas embernél nagyobbnak látszik, mint egy 190-esnél és azért mert nincsenek meg az arányok.

2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia Én 167 centi vagyok. Kedves és barátságos vagyok MINDEN hölggyel, lánnyal, nénivel. Soha nem bántottak azzal, hogy kicsi vagyok, pedig de facto, az vagyok. Egyszerűen, ha látom, hogy bukó a dolog, nem erőltetem, és kész! Utána sem kérem számon az illetőt, hogy "jaj, miért nem reagáltál az e-mailemre, miért nem vetted fel, stb.", hanem mosolygok, köszönök, és ha ő kezdeményezi, el is beszélgetek vele. Mindemellett tisztában vagyok azzal, hogy sok nőnél hátrányból indulok emiatt. Viszont ha hiszed, ha nem, valószínűleg a személyiségemből fakadóan nálam lényegesen magasabb lányoknál is volt már sikerélményem! Ezzel csak azt akarom mondani, ha nem is leszel magasabb (még lehetsz bőven, csak figyelj oda a sportra, a fehérjedús és vitaminokban gazdag étkezésre), annál nincs rosszabb, ha emiatt utálatos és kiállhatatlan vagy! Ezekre figyelj oda. Az élet adta lehetőségeidből kell kihoznod a maximumot!
2014. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok! Egyik ismerősöm nagyjából 160-162 centi lehet, mégis nagyon szeretik a nők, mert hozzám hasonlóan, nem csinál nagy ügyet az adottságaiból. Tudom, hogy ez most semminek fog tűnni, de ahogy telnek az évek, és rendesen foglalkozol a lelki, mentális fejlődéseddel is, tisztába és egyenesbe fogsz kerülni önmagaddal. Viszont ingyen semmit nem adnak, de ha nem fogsz oda figyelni, akkor csak a keserű, magányos évek fognak peregni.
2014. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!