Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki két kisgyer...

Van itt olyan, aki két kisgyerekkel költözött ki Ausztriába?

Figyelt kérdés
Férjem már féléve kint van, gondolkozunk azon, hogy utána mennénk, de szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik már kint élnek, bölcsi, ovi, iskola ügyben, stb. Meg az érdekelne, hogy mennyi pénzből lehet minimum megélni.

#Ausztria #kiköltözés #külföldre gyerekkel
2014. máj. 20. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kint jóval drágább az élet.Kinti fizuból itthon jól lehet élni,kint kevésbé.Sokkal jobb határmentére költözni,de még magyar oldalon maradni.Mi 400 km-t költöztünk,hogy együtt tudjon lenni a család.
2014. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom én is, csak nagyon nehezen viseljük a különlétet. A másik baj meg az, hogy a határtól több mint 100 km-re van a munkahelye, ami napi ingázással nem igazán oldható meg. És ti mindketten kint dolgoztok?
2014. máj. 20. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldható.Párom 126 km-re jár el mindennap,előtte 140 km-re járt.Persze nyafi férfinek ez nem való :)) A benzinpénz is jelentős,de akárhogyan számoltuk,így jobban jövünk ki,főleg ,hogy mi is nagyon nehezen viseltük a különlétet.Én nem dolgozom,itthon vagyok.
2014. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!