Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha láttok egy fiatal srácot...

Ha láttok egy fiatal srácot az utcán gitározni, nem csúnya, nem koszos, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Beszélgetnétek vele,vagy egy kis apró a kalapjába és mentek tovább?

Ez mennyire "szégyen"Szerintetek?

Ma láttam egy aranyos pasit ,az aluljáróban játszott,de nem nagyon figyeltek rá az emberek.


2014. máj. 22. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megállnék és hallgatnám. Ha tetszik amit játszik, pénzt is adnék.
2014. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elmennék mellette.
2014. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom róla,hogy tehetséges.Ha valaki örömből és igazi szeretetből szórakoztatja az embereket,és nem pénzért,azt jobban megbecsülöm.

Egyszer gondoltam rá,hogy dobok a gitártartójába 200 Ft-ot,de aztán rájöttem,hogy nekem sem dobnak oda csak úgy 200 Ft-ot akkor,amikor jobb kedvre derítem az embereket...

Ha fizetést akar,akkor rakja fel Youtube-ra a zenéit,legyen Youtube partner,szerezzen nézettséget,közönséget magának,és így könnyebben lenne pénze,mint az utca emberétől!

2014. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy semmi dolga nincs, unatkozik.

Nem beszélnék vele, apró is kizárt, csak simán mennék tovább.


Nem hiszem, hogy szégyen lenne, engem csak egyszerűen nem érdekel.

2014. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem az én világom a zenélés e fajta módja, de adnék neki egy bizonyos összeget, egyszer amikor mentünk szórakozni egy öregnek 20ezrest nyomtam a kezébe, és további szép napot kívántam neki.

21F

2014. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Húszezerért mondjuk kiállok az utcára citerázni!
2014. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is gondolnom? Csomó ilyet látok. Semmi rosszat nem gondolok róluk. De nem is foglalkozom vele, mert van saját dolgom, sietek, stb.
2014. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lesz4rom
2014. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Gondolat: Szegény csórikám, nem keres elég pénzt, vagy nem adnak a szülei.

2. Gondolat: Mi van, ha hátrányos helyzetű, mert nincsenek szülei, barátai, és nincs pénze iskolára? Mi van, ha egy beteg rokonnak segít?

3. Gondolat: Eldöntöm magamban, hogy tehetséges, vagy nem.

4. Gondolat: Ha lenne nálam pénz, biztos adnék.

2014. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindennapos dolog. Ritka az egyedi zenét játszó utcazenész, ha ilyet találok, megállok hallgatni, és adok neki 200-500ft-ot.

Ha látszik rajta hogy nem szorul rá a pénzre, akkor nem szívesen adok.

Ha pénzt akar a zenéjéből, ahogy előttem is mondták, legyen Youtube partner, és csináljon valami egyedit, valami kivételesen jót.


Az egyeltalán nem érdekel csúnya -e, a zene nem erről szól.

2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!