Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van, hogy több századik...

Miért van, hogy több századik próbálkozás után is csak a nekem nem tetsző, kövér, csúnya lányoknál vagy már jóval idősebb nőknél, asszonyoknál lenne esélyem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert te épp annyira vagy előnytelen külsejű a neked tetsző, karcsú, szép lányok számára, mint amennyire neked azok a kövér, csúnya lányok?
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
van benne valami bár akkor inkább egyedül maradok, mert rengeteget küzdöttem minden téren azért, hogy kelljek a jó csajoknak de nem jött össze, de nem fogok kezdeni semmit 40 - 50 feletti nőkkel 24 évesen de olyanokkal se akik nem is tetszenek, akkor már jobb lesz egyedül
2014. febr. 28. 19:38
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem értem, Tényleg nem rossz szándékkal írom, de minden férfi és nő tudna adni magára annyira, hogy ne érezze pocsékul magát. Akaraterő, igényesség, kitartás és bárkinek lehet annyi önbizalma...

Ha pedig nem, akkor össze kell szedni magad! Akadnak férfiak, akik annyit panaszkodnak, miközben álomnőkről álmodoznak, de az nem számít, ha ők sörpocakot növesztenek és ellustulnak minden téren. Feladják, csak ábrándoznak. Nem általánosítok... de előfordul. Ebben az esetben nem a teltebb/csúnyácskábbnak tartott lányokat kellene megsérteni, hanem tenni azért, amit el akarsz érni! Semmi sem lehetetlen.^^

2014. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"mert rengeteget küzdöttem minden téren azért, hogy kelljek a jó csajoknak"
2014. febr. 28. 19:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Küzdj tovább! Ha nem adod fel és nem egy ideált kergetsz, előbb-utóbb megtalálod, akit keresel.^^
2014. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nincs sem sörhasam, én magamat annyira rosszképűnek nem tartom, rengeteg egyetemet próbáltam meg, rengeteget küzdöttem, tanultam hogy megfeleljek de se pénz, se elismerés, se siker nem koronázta egy próbálkozásomat sem, a nekem tetsző lányoktól meg 100%ban visszautasítást kaptam eddig persze próbálkozom tovább csak egy idő után az ember elgondolkozik azon hogy milyen lesz majd 50 évesen is próbálkozni bár ha a 30at elérem onnantól kezdve már nem érdekel, hiszen soha többé nem lehetek már fiatal nem élhetem át a fiatalkori szerelmet, szenvedélyt...
2014. febr. 28. 20:05
 7/18 villakanál válasza:
Szerintem kezdj el sportolni vmit vagy legyél menő az osztályban és akkor tuti ,hogy a jó csajok kedvelni fognak...
2014. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
"nem egy ideált kergetsz, előbb-utóbb megtalálod, akit keresel." ha ideált kergetnék nem próbálkoznék hús vér élő lányoknál, és én bizony próbálkozom náluk...
2014. febr. 28. 20:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj eddig? Miért utasítottak vissza?
2014. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
legtöbbször azt mondják, hogy nem vagyok az esetük, nem tetszem nekik stb... most erre nem tudok mit tenni de az eseteknek maximum 10%ban mondják ki nyíltan a véleményüket mert nem akarnak megbántani és ezért 90%ban csak egyszerű nem
2014. febr. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!