Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezte valaki magát már úgy,...

Érezte valaki magát már úgy, hogy semmi nem érdekli?

Figyelt kérdés
Nem depresszióról beszélek,hanem arról az érzésről,amikor már nem tudja az ember eldönteni,mit tegyen,hogy az érdekelje?!Megpróbál mindent,amit régen szeretett,de semmi nem okoz örömet,sem fizikai,sem lelki síkon.Sőt,ha belegondol a jövőjében,azt érzi,bármit is hoz az élet,az úgy van jól,nem érdekli,többet nem dobban a szíve várakozással teli,nem érzi a pillangókat a gyomrában,nem érdekli egy szép új cipő vagy hogy kinyílnak-e a tavasszal ültetett virágok.Érdektelenség,nem másokkal szemben,hanem saját életével szemben...

2014. máj. 23. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A depresszióról beszélsz, én is depressziós vagyok tudom milyen, pont ilyen, ez nem a normális rosszkedv kategóriájába tartozik, ha semminek sem tudsz örülni.
2014. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az új cipőn és virágokon kívül kicsit mélyebb dolgokra vágysz? Mondjuk valamire, ami nem a Nők lapja címlapján látható?
2014. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olvasok Nők lapját,a kérdést azért fogalmaztam ilyen felszínesen,hogy érthetőbb legyen.Pontosan ez a baj,hogy nincsenek vágyaim,sem felszínesek,sem mélyek...
2014. máj. 23. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakran sajnos :-(
2014. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!