Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem volt feltekeny meg a...

Ha nem volt feltekeny meg a baratod akkor az azert van mert nem szeret es nem erdekli, hogy a baratnoje micsinal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Szimplán megbízik bennem és felnőtt annyira agyilag, hogy ne foglalkozzon ilyen felesleges dolgokkal.
2014. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt csak megerősíteni tudom. Én sem féltékenykedtem soha az életben, de nem ez nem jelenti azt, hogy egyikőjüket sem szerettem.
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senki Márk válasza:
100%

Sajnos a féltékenykedés egy pszichológiai probléma, ami:

1. nem a szeretetből, hanem a birtoklásivágyból (kisajátítás) táplálkozik, vagy

2. nem a másik iránti bizalmatlanságot, hanem a totális önbizalomhiányt jelöli (hogy nem tudja a másikat megtartani).

A látott és saját tapasztalataim alapján egy dolgot egyértelműen leszögezhetek: a kapcsolatok zöme rámegy a féltékenykedésre, és csúfos véget ér. :(

2014. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dworkyll válasza:
Így így. A féltékenység soha nem a párról szól, hanem arról aki féltékeny. Egyszerűen bizonytalan, önbizalomhiányos, stb. Akinek egészséges az önértékelése, az bízik benned, és bízik önmagában. Ha átvered (megcsalod), vagy csak úgy teszel (-> megalázod), majd jól eldönti, hogy mit csinál, megbocsátja, vagy kirúg. De ha egészséges az önértékelése, egy dolgot nem fog: bánkódni miattad.
2014. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!