Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a GYK-n miért kötnek bele...

Itt a GYK-n miért kötnek bele a kérdezőbe még ha egy betűt, szót is rosszul, hibásan ír?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert sok itt az olyan ember, akit gyerekkorában sértegettek, és ha látnak valami apró hibát, akkor már cuppannak is rá, hogy levezethessék a felgyülemlett feszkót. Köszöntelek a gyakorisok társadalmában. :)
2014. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én azt vettem személy szerint észre, hogy abba kötnek bele, aki tényleg nem tud írni. Rengeteg kérdező ír ki úgy kérdést, hogy látszik, hogy mennyire nem tudnak az emberek írni, egyszerűen szégyen. Mondjuk én nem szoktam ebbe belekötni, mert minden 3. ember ilyen, hogy nem tud írni úgy hogy felesleges.
2014. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne keverd össze a belekötést (te elmebeteg vadállat, ezt nem így kell írni, még ezt sem tudod, te milyen nyomorék vagy, hogy lehetett ezt elírni) a figyelmeztetésssel, mert utóbbiból csak tanulhatsz és legközelebb majd nem égeted saját magadat a tudatlanságodból fakadó helyesírási hibákkal, vagy egyes kifejezések rossz helyen való használatával.
2014. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy beszélsz 3-as?

Gratulálok!

2014. máj. 25. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzékeny vagyok a helyesírási vagy fogalmazási hibákra, mégse kötök bele állandóan. Ha elgépelésnek tűnik, akkor nyilvánvalóan nem teszem szóvá. Én akkor szoktam csak megemlíteni egy-egy válaszomban (amellett, hogy érdemben válaszolok a kérdésre), hogyha külön pikantériája van annak, hogy a kérdező nem tud helyesen írni. Itt leginkább arra gondolok, amikor a 12-15 évesek kiakadnak valamin, pl. szexualitás vagy családi kapcsolatok témakörében, és árad belőlük a gőg, meg az, hogy ők már mennyire felnőttek és érettek. Szerintem ebben az esetben csak nevetséges.
2014. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Sok kérdés van hibásan leírva, sőt, olvashatatlannal is találkoztam, nem is eggyel.

Az én tapasztalatom az, hogy nem igazán kötnek bele a helyesírásba, csak ha már tényleg érthetetlen és nem lehet kihámozni belőle, hogy mit akar.

2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy beszélsz 3-as?

Gratulálok!"


Mihez gratulálsz, teeeee.... érzékeltettem, hogy mi a különbség a belekötés és a figyelmeztetés között, te meg magadra veszed és megsértődsz... jól van. Én is gratulálok neked, kicsi mimózám.

2014. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert a helyesírás az alapműveltség legalapvetőbb része! Mindegy, hogy e-mailben, netes fórumon, hivatalos levélben, sms-ben vagy itt gyk-n történik!
2014. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bumbi02 ***** válasza:
94%

Akkor kötök csak bele helyesírásba, ha az olyan szintű hiba. Mikor egy mondaton belül hat szarvashiba van.

"Méj jukak vannak a földbe vályva a folyó partyán." - Igen, vannak ilyen szintű kérdések.


No meg sokszor a kérdés nincs megfogalmazva. Egy nagy katyvasz az egész, ahogy jön ki a kérdező kicsi fejéből, úgy üti le a billentyűket, se vessző, se pont,se mondat eleje, se vége. Csak úgy írja. Aztán te meg értsd meg, hogy ez mi akar lenni.

2014. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

3-as!

Hogy beszélsz velem? Nem a se*gedből rántottál ki.

1.Elmebeteg nem vagyok.

2.Vadállat sem.Mint pl:tigris,oroszlán.

3.Nyomorék sem mert egészséges vagyok.

Szóval előbb tanuld meg a szavak jelentését!

2014. máj. 26. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!