Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a WWE-ről?...

Lippai Norbi kérdése:

Mi a véleményed a WWE-ről? Kívácsi vagyok rá.

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az mi?
2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Sajnos egyre rosszabb... Szinte már semmi érdekes nincs, ami miatt érdemes lenne nézni, látszik, hogy gyerekeknek csinálják az egészet. Meg is értem Punkot, hogy otthagyta az egészet a p*csába. Remélem HHH-ék gatyába rázzák a bizniszt, legalább látszik, hogy próbálnak jó sztorikat összerakni.
2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szappanopera férfiaknak :)))
2014. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírom azokat akik beírják ide hogy "Szappanopera",mert ők fúú de megmondják,meg ők milyen okosak. :S

Egyáltalán nem az.Oké,megrendezett,de ide kell egy kibekúrt nagy sportteljesítmény is,nem úgy mint a színészkedéshez.

Amúgy meg WWE sux,TNA & PWG rulz.

2014. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Félreértesz, én is szeretem nézni, ha tehetem követem a showkat, sőt kedvenc "harcosom" is van. A sportteljesítményt egy percig sem vitattam el egyikőjüktől sem. De gyakorlatilag tényleg egy szappanoperáról beszélünk, mindig van valami háttérsztori, aztán ezen össze"verekednek" :)
2014. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 éve néztem kb., akkor nagyon tetszett, de mostanra már eléggé leromlott :( Milyen jó volt anno nézni Christiant, Mizt, meg ezeket a 2012-es summerslamen, szép emlékek.


Amúgy megrendezett az egész, de kit érdekel? Nem valósan verekszenek, de ettől függetlenül teljesen élvezhető, a mozdulatokat pedig ugyanúgy beadják, ugyanúgy megemelik egymás súlyát, csak szimplán úgy érkeznek, hogy az ne fájjon. A legtöbben akik leszólják 1 adást sem láttak.

2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én is ugyan ezekre gondoltam,csak kíváncsi voltam rá, hogy csak én gondolom-e így...

Nekem még az is elvette egy kicsit a nézéstől a kedvem,

hogy már nincs Viasat6(itthon),és így nem tudom"rendesen"

nézni.

2014. máj. 26. 06:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem... Jók a sztoryk, de tényleg lehetnének izgalmasabb meccsek is. Úgy értem hogy évről évre ne mindig ugyan azo ka meccstípusok legyenek, jó lenne ha visszhoznák a régieket is. A viasat6 meg... Oké, van késés... Jó is meg midnen, de könyörgöm ennyire kelám nem kellene 5 percenként... Tegnap pl. meccs közbe nyomnak be reklám az már midnennek a teteje... Meccs után mgé elmegy, bár akkro is kevesebb kellene, de meccs közbe nemár...
2014. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*reklám


Amúgy Valamokka mi van akkor ha megrendezett? Az összes film megrendezett, az összes sorozat megrendezett... Mégis nézik az emberek, mindet. Semmivel nem külömebb egy máésik sorozat, mint ez... Ugyan úgy izgalmas meg stb...


És még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mindig uygan azokat szerepeltetik... Van csomó jó pankrátor pl. MIZ meg Ray Mysterio, mégse kapna kesélyt főmeccsre... A többiről már ne is beszéljünk. Jót tenne a "vérfrissítés", mert ez a minden héten daniel bryan kissé unalmas...

2014. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem olyan rosz.De lehetne jobb is.Az öveket csak tiszta HELL-ek birtokolják.Adhatnák FACE-nak is.A 2014-es Royal-Rumble meg egy kiszurás a töbi pankrátorral szemben.Viszatért Batista és egyből nyert.(+kapott egy cim-match-et a WRESTLEMANIA-n)De lehetne jobb is.
2014. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!