Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmesélné nekem valaki a...

Elmesélné nekem valaki a slenderman legendáját? (nagyon kívácsi vagyok)

Figyelt kérdés

#Slender Man #legenda #Elmesélné
2014. ápr. 26. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Slender először német gyerekmesékben tűnt fel mint csápos lény aki gyerekeket rabol. Van egy videó sorozat amit a mai napig bővítenek a Marble Hornets. A videó készítői először rossz közérzetre panaszkodtak, majd egyre lehetetlenebbé tették a rejtélyes effektusok a forgatást. Alex odaadta barátjának a kazettákat azzal az indokkal hogy soha senkinek nem szabad látnia! Alex viszont három évvel ezután nyomtalanul eltűnt. Jay még ma is tölti fel a videókat amiben néhol felbukkan Slender is.


Egy 1900-as években készült fotó után amin Slender is felbukkant, aznap 14 gyerek tűnt el. Soha többé nem látták őket.


Slender Man az olyanokra utazik akiket életükben ért már valami tragédia és lehetőleg fiatalok. Állítólag minél többet gondolsz rá, tudsz róla, és hiszel benne akkor ő eljön hogy megöljön (ha már nem te ölted meg magad)

2014. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is hallottam ezt de másmilyen, tul. képpen vmien játéktörténetet hallottam:

Vmi olyasmi h a Slender man fia rajzolt a nyolc cetlire.

A kis slendike meghal igy a slenderman kirakta a fákra a rajzokat h mindig emlékezzen a fiára.De mivel mi el akarjuk venni a papirokat ő meg akar ölni...

Ezt hallottam de lehet h hülyeség az egész..

2015. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!