Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen helyzetekben...

Gorgo 20 kérdése:

Mit lehet ilyen helyzetekben tenni?

Figyelt kérdés
Sétálgatsz hazafele pl munkából hajnalban, az utcán egy lélek sincs, sétálgatsz tovább lemész egy aluljárón ahol 5-en álldogálnak , mész előre és ahogy közeledsz feléjük már érzed előre hogy hozzád szólnak. Tipikus szöveggel megkérdezik az időt, ha meg frappánsan válaszolsz akkor már rögtön a félemlítés jön. Ha megmutatod neki a telódat instant kikapja a kezedből netán leüt, de mondjuk kitalálod nincs nálad teló, akkor meg kérdezi hogy mi azz máár na mutasd a zsebeidet.Tételezzük fel büszkeség elnyomja a félelmet, és kizárt az az opció hogy hadjam magam már csak a becsületem miatt is, inkább halok meg büszkén és harcolok az útolsó véremig minsem megalázzanak. Eleve azért mernek rátámadni a magyarokra (az újmagyrok) mert csicskának nézik a fajtát mivel nem állnak ki magukért és ezért nézik le és nevezik kutyának. Na de most ha az lenne hogy kifognának pár olyan embert aki meghal azért hogy legalább egy kettőt leszedjen és elöb szúrjon akkor egy idővel a magyarok is nyerhetnek tekintélyt. Lehet nincs is szükségük arra a telefonra de pusztán a buli kedvéért kirabolnak bárkit mert tudják hogy a magyrok nem mernek mit tenni mert beszariak, a tekintélyt visszaszerezzük megszűnnek ezek az utcai rablások. Mondjuk ilyen helyzetben nem hagynám magam és mikor az aluljáróban vagyok mikor már látom rajta hogy meg akar ütni , pisztolyt rántok és lelövöm az összeset , kicsit visszatartó erő lenne, és az kell nekik, MErt ez úgy megy hogy kirabol az egyik cigó valakit és meséli a haverjának, huu de menő voltam és tök egyszerü is volt be volt szarva az ember úgy hogy odaadta mindenét. szóval gyerekek az imizset kell visszaszerezni és akkor nem Baxakodnak. Ti mit tennétek? Vagy mi a helyes megoldás? rendőrség az csak azt az egy esetet oldja meg, de attol még a probléma gyökere ott marad hogy gyengének néznek minket!

2014. máj. 26. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ihlet innen jött: [link]
2014. máj. 26. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,nem akarok lesüllyedni erre a szintre,de muszáj lesz,mert sokan nem fogják megtenni,de ha én vágom hozzád az igazságot,akkor talán megérted.

Az átlag ember nem biztos,hogy szereti az erőszakot,sőt biztos,hogy legszívesebben minden kultúrált magyar ember kerüli az erőszak minden egyes formáját.

Ha engem kirabolnának,akkor nem tudnék mit tenni,mert 18 éves lány vagyok,akinek az ereje nem ér fel 1 felnőtt,idősebb férfiéval sem.Csak 64 kg vagyok,és ezek a kulturálatlan szegény emberek általában a kajáért lopnak,ezért ők vannak 100-120 kg is.Mit tud tenni egy ilyen lány,mint én?Nálam nincs paprikaspray,kés,és semmi ilyen,mert még eddig nem kerültem veszélybe,és este nem kellett eddig olyan környékre mennem,ami veszélyes volt.

Ha kellett volna,akkor tuti,hogy egyedül nem császkáltam volna ilyen helyekre,ha pedig valami csoda folytán egyedül mennék egy veszélyes helyen,és megpróbálnának kirabolni,akkor sem tudnék semmit tenni,maximum utána feltudnám jelenteni az illetőt,de körülbelül az is nagyon értelmetlen lenne,mert hiába adnék személyleírást,mert a magyar rendőrség elég gyenge.


Ha bárki elkezdhetne idegbeteg módon lövöldözni az utcán,akkor pszichiátriára vinnék,és valóban:minden ilyen "ember",aki lövöldözne és folyamatosan üldözési mániája lenne,az elmebeteg...és odavaló a pszichiátriára,tudod!?

Oka van annak,hogy folyamatosan félsz.Durva oka...


Hiába van nyilván igazad,hogy nőtt a bűnözés Magyarországon,de ez ellen nem neked kellene tenned,hanem az államnak.Ők meg csak magukkal vannak elfoglalva,ők megkapják a fizetést,miközben a szavazók meg rájuk szavaznak...feleslegesen.SENKI nem tette eddig rendbe az országot,mindenki csak fújta a demagóg ígéreteit.

Ezért lettem pártatlan,és voltam is igazából mindig is az.


Elítélhet a véleményem miatt bárki.De akkor legyetek szívesek említeni egy jelenlegi magyar politikust,aki az emberek hasznára igyekszik intézkedni,cselekedni!CSAK EGYET EMLÍTSETEK!

2014. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat, túl reagáltam, nem félek és lövőldözni sem akarok, és nem is azt mondtam hogy egy lány védje meg magát, csak kicsit belelendűltem, arra szerettem volna felnyitni a szemet, hogy őket nem lehet befolyásolni és megértetni velük hogy ez rossz, nem értik meg fel se fogják, a börtön sem megoldás, ő bennük lényegében több ösztön van mint emberi logika és ezért reagálnak intnzívebben ha látnak valakit hogy félnek, ez tüzet dob a prázsra. szóval csak annyit akartam hogy, a tekintélyt kéne visszaszerezni és akkor őks sem néznek le és rabolnak, hatalmas kamu hogy éheznek, maximum a falusi cigányok, de azok sem lopnak úgy mert nincs mit és kitől mivel egymás hegyén hátán élnek. A pesti cigájnyok csupán élvezetből csinálják, hobbiból adrealin miatt. Amíg nincs valaki aki kiállna magáért ez marad, tehet bármit a kormány ezek nem értenek a papírból meg a tőrvényből. őket csak a félelemmel lehet irányítani, ne m fogjág fel ha ezt és ezt csinákják ide és oda juthatnak, nem fordul meg benük ez csak mennk mer ösztönlény e többség, tisztelket a kivételnek, de azok azért lehetnek kivételek mert valameik szülő más nemzetiségű lehet így több agyselytet kaphatott , ez a magyarázat erre az egész kérdésre
2014. máj. 26. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Te is elég primitív vagy, kérdező. A szűklátókörűségedről nem is beszélve. Nem attól függ, ösztönlény vagy -e, hogy milyen származásúak a szüleid.


Az elméleted meg szar, hibás. Ha visszaüt a magyar, jönnek a kések, ha szúr a magyar, jönnek a lőfegyverek. Ha nem a fotelból osztanád az észt, 0 tapasztalattal, tudnád, hogy pont leszarják te hányat ütsz, ha bunyó van. Addig kell játszani előttük a nagy fiút, amíg még csak szó sincs testisértésről, utána ígyis-úgyis beszoptad.

Ha elkezdesz szúrkálódni, a saját seggedbe fogják feldugni a késecskéd.

Lőfegyvert csak kitárazva hordhatsz. Nincs olyan gyors rambo, aki stresszhelyzetben betárazna egy fegyvert, és nincs olyan lassú dzsipó, aki ne tudná azt megakadályozni.


Két rablási kísérleten vagyok túl, és egyszer se hagytam magam, mégis szétkentek volna, ha nincs rohadt nagy mákom.


Nem az átlagembernek kéne jampiskodni a cigányokkal, hanem a rendőröknek.

2014. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!