Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ezekben a...

Mit lehet tenni ezekben a helyzetekben? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Új suliba megyek, gimibe. Elég nagy a sulink. De mégis, olyan idegen mindenki. EGy csomóan összeszoktak, én meg jópár dologból kimaradtam. Volt gólyaábor, arra azért elmentem, de az utánalevő találkákra ( 3 volt) nem mentem. Egyrészt nem merek, mert félek, másrészt nem is tudtam. Hihetetlenül félek, ha odamegyek elutasítanak, lehet, hogy csak bennem van a rossz érzés, de akkor se bírom. Szeretném, ha már vége lenne az előttem álló 5 évnek, de sajnos még várnom kell. Van egy csomó lány az osztályomban, aki teljesen nem olyan mint én... nem az a a baj csak ők olyan kényeskedős típusúak (higgyétek el, jól kiismertem néhányat gólyatáborban...) és én nem ilyen vagyok, és nem tudom, hogy lehetnék ott meg. Ráadásul egyenlőre ezen a facebookon, mindenki nagyon bunkó. Legalábbis velem. Nem tudom mit tehetnék, borzasztóan félek. Kicsit talán lekicsinylő voltam, a többiekkel, de nem akartam..szóval bocsánat. Ötletek?:/
2011. aug. 29. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Most egyelőreviselkedj természetesen, add magad s koncentrál az iskolai dolgokra.Ki van zárva, hogy egy 30 fősosztályban ne kristályosodjon ki, hogy ki lesz az a 2 ember, akivel jól megérted majd magad. Nem is kell több igazi barát. Egy osztályban vannak, csendesek, szemlélődők, falkavezérek, bohócok, "celeb"várományosok, plázacicák...Te az légy, ami vagy. Ne mutasd ki, hogy ha valóban nem értesz valakivel egyet, de nem is kell a társaságát hajkurásznod. A tanulás most a fő, a több9 meg jön magától.
2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd idővel találsz valaki, akivel jóban leszel. Nekem is volt ilyen időszakom, végül az lett a legjobb barátnőm, akivel az elején a legkevésbé kedveltük egymást. Biztos nehéz most, de majd elmúlik. kitartást
2011. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de sötétben írok, néha mellépüfölök, közben tv-zek:))
2011. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. aug. 29. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos lesznek azért olyan osztálytársaid,akikkel jól ki fogsz jönni.Nem tudom mi volt az,ahogy megsértetted őket,de legtöbbször ha valaki nem szimpatikus,inkább nem is keresem társaságát,nehogy sértődés legyen a vége.Ha volt okod a bántásra,akkor hagyd annyiban,valószínűleg nem vagytok egy hullámhosszon,ha nem,akkor ha látod sulikezdésnél,hogy fennáll a probléma köztetek,akkor meglehet beszélni vagy bocsánatot kérni.A facebookon nem tudom hogyan bunkóznak,de azt is el lehet majd simítani,h megismerkedtek jobban.
2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg őket semmivel:DD legalábbis tudtommal..
2011. aug. 29. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
a gimi ilyen.. én is féltem a sok új embertől meg attól, hogy mind olyan más.. és talán mások is, a 30 emberből kb 5-6 emberrel vagyok beszélőviszonyba és csak 1 igazinak mondott barátnőm van.. de nem érdekel, én így jól vagyok. nem fogok olyanokkal barátkozni, akik még kb a nevem se tudják. legyél nyitott és hidd el, hogy találni fogsz normális embereket:)
2011. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alv!n válasza:

Jim Carry-Igenember


Ez egy film,azt hiszem 2008-as.


Elég humoros,emellett nagyon tanulságos lehet számodra.Én nem akaork neked több soron át papolni,ezért ajánlom a "A titok" című filmet.Talán ez 2006-os.-Ez nagyon komoly film,filozófusok,írók,vállalkozók sora szerepel benne.



Ha nincs torrented,akkor írj egy privátot,és küldök neked egy torrent linket ahonnan ezeket letudod tölteni.:)

2011. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is most megyek gimibe, de én nem aggódok ennyire. Az osztályomban a legtöbb csaj laza, én meg egy kicsit zárkózottabb vagyok, de rájöttem, hogyha velük vagyok, én is felszabadultabb leszek. Mindenben keresd a pozitívumot, így dok új embert ismersz meg, és tuti, hogy lesz az osztályodban pár olyan ember, aki hasonló gondolkodású, mint te. Én az általánosban egy évig kiközösített voltam, utána viszont mindenkivel jóban lettem, mert nem úgy gondolkoztam, hogy úristen, idén is utálni fognak, hanem pozitívan. :) És anyától kaptam még egy nagyon jó tanácsot: tartsam az általános iskolában megismert legjobb barátnömmel a kapcsolatot (akivel sajnos nem egy suliba megyünk), találkozzunk minél gyakrabban. :))
2011. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
énis most megyek gimibe. alig ismerek valakit.. :( de majd lesz valahogy.:D szerintem lesznek ott csendesebbek is, menj oda hozzájuk. kérdezd meg tőlük, hogy hogy tetszik a suli, honnan jöttek meg ilyenek.. pozitivan fogd fel és ne félj ha valaki elutasít.. menj máshoz. sok szerencsét (:
2011. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!