Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rákérdezhetek erre az ismerősö...

Rákérdezhetek erre az ismerősömnél vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a városból akivel mostanában szoktam beszélni. Elég egyedi neve van, valószínűleg a városban nem nagyon van több ilyen nevű ember mint ő. És mintha múltkor az iskolában páran róla beszéltek volna egy nem túl mindennapi dologról. Nem vagyok benne biztos, de szerintem róla beszéltek, hogy egyszer történt vele valami és hogy majdnem meghalt, ilyesmi.

Hogyan kérdezzek rá ennél a haveromnál erre, hogy hülyét se csináljak magamból, és hogy biztos válaszoljon, hogy történt-e vele ehhez hasonló?


2014. máj. 26. 23:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval nem magyar neve van, ezért elég egyedi itt
2014. máj. 26. 23:26
 2/2 anonim ***** válasza:

EKépzeld, hallottam hogy valakivel *ez meg az a halálközeli élmény* történt (behelyettesítendő újságban olvasott/ ismerősöktől hallott sztori). Neked volt már halálközeli élményed? Mondjuk nem hiszem, szerencsére kevés embernek van..."

Természetesen, mintha csak úgy random hülyeségeket dumálnátok. Vagy akár lehetsz őszinte is.

2014. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!