Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cikinek kéne éreznem, hogy...

Cikinek kéne éreznem, hogy még nem voltam a Balatonnál? 15L

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
nem.
2014. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Attól függ. Ha már körbeutaztad a világot, szégyellheted magad. Ha viszont nem vagytok olyan anyagi helyzetben/ más oka van, természetesn nem. :)
2014. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok és még sosem voltam. Pénz nélkül nehéz.
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Ne szégyelld, mindenki oda van érte, de szerintem nem nagy szám...

Én voltam párszor, de semmi extra...drága, lepusztult sok helyen.

2014. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a Balaton látogatás nem különösebben pénz kérdése. Egy sima kiruccanás sétálni Tihanyban, vagy egy egy napos strandolás annyiból kijön amennyire egy kis akaraterővel bármikor összespórol az ember.

Balatonon nyaralni egy hétig már más kérdés. Annak van köze a pénzhez, bár szerencsére vannak jó helyek a parton ahol a normális árakkal még nem eget rengető a dolog.


Szerintem a Balatonra nem lemenés azért van, mert valakit nem izgat, nem akar oda menni, illetve ha van egy kevés felesleges pénze azt másra költi. Ha valaki nagyon le akar jutni oda akkor lemegy, ettől függetlenül nem ciki, mindenki ott tölti a szabadidejét ahol akarja.

2014. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kései Sirató ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, főleg akkor , ha az ország túlsó végében laksz.

Ha szeretnél eljönni, azért tudjál róla, hogy vannak viszonylag olcsóbb szálláshelyek is a Balatonnál (3 ezer Ft/szoba/éj), ha dolgoznak a szüleid, azért nem lehetetlen lejutni.

2014. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Messze laksz? Mert akkor érthető a dolog. :)


Egyébként sok negatívumot is fel lehet sorolni a balatoni nyaralós élmények mellett, bár tény, hogy nagy buli egy nyaralás.

2014. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem, de a szüleidet azért kicsit minősíti, ha se Balatonra, se tengerpartra nem vittek. 16-17 éves fiatalok meg már szülők nélkül járnak (szülőktől kapott zsebpénzből).
2014. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Ne utazz valahova csak azért, mert mindenki oda jár. Én 17 évesen voltam először. Egyszerűen más helyek vonzottak az országban, szívesebben mentem erdei túrára vagy az Alföldre, vagy a Kékesre... Strandolni amúgy se nagyon szerettem, de ha mégis rámjött, akkor meg itt van tőlünk egy köpésre a Velencei-tó, inkább oda ugrottam le egy fél napra.
2014. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Én 18 vagyok és nem voltam, és valahogy nem érdekel ha nem is leszek életembe... Volt régen egy haverom aki oda ment nyaralni, de az egész nyaralást végigkockulta, most ő elmondhatja, hogy volt a Balatonon elég sokszor, és mit ér vele? Ki se ment a szállodából kb. vagy mi van ott...
2014. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!