Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki tud valamit Tibi atyáról?

Ki tud valamit Tibi atyáról?

Figyelt kérdés

Többen szerkesztik az oldalt, vagy egyvalaki?

Honnan való(k)?


2014. máj. 29. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Pestiek, és a Borellátó reklámja tibi atya.Azt nem tudom, hányan szerkesztik az oldalt
2014. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerem az oldal szerkesztőit (tehát többen vannak igen). Nem árulok el róluk semmit.
2014. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos róluk elárulnod bármit is, hiszen már kb. 1 éve több interjút is adtak a szerkesztői rádióknak. Ha rákeresel googlen, akkor biztos megtalálod. Ott elmondanak mindent. Pár egyetemista csávó szerkeszti, a vicceket meg jobbjára vicckönyvekből meg külföldi oldalakról szedik. Van köztük egy csaj is azthiszem. Ennyi.
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak arról találtam infót, hogy még régebben el kellett költöznie egy létező faluból, ezért alapították meg Humbákfalvát. És a hír végén az is elhangzott, hogy nem hajlandóak felfedni kilétüket. :(
2014. máj. 31. 17:10
 5/5 Deliverance ***** válasza:
Régebben Máriakálnokon lakott, de amikor híresebb lett, az ott élőknek nem tetszett, hogy egy részeges pap "lakik" a falujukban. Ezért kellett őt elköltöztetni. :D
2014. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!