Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lesz Kasza Tibi koncert idén?

Hol lesz Kasza Tibi koncert idén?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy hol lesz egész évben Kasza Tibi koncert, előadás, falunap, bármi, minden fellépés.Férjemet lepném meg vele, mert nagyon szeretjük. Nagy segítség lenne, ha megtudná valaki írni, mert sehol nem találom. Közösségin nem vagyok fent. Illetve az is érdekelne hogy mennyiért vállal pl. házi rendezvényt vagy egy fotózást.!!!!! KÖSZI:)

2014. máj. 3. 16:10
 1/3 anonim válasza:
Hát hogy koncert lesz-e azt nem tudom, de a Tibi jövő héten fog kaszálni a szőlősoron :D
2014. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz hogy már 2015 van de ha még érdekel akkor ajánlom a december 22-ei Kasza Tibi Koncert Show-t ami óriási buli lesz Budapesten a Kongresszusi Központban 20:00-kor nem sok jegy van még de a brodway.hu-n tudsz venni
2015. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*már (előző voltam)
2015. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!