Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire? :O

Miért izzadok ennyire? :O

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és sajnos nagyon izzadok. Amikor az osztályba van aki nagyon fázik (pulóverbe van), nekem pedig melegem van és nagyon izzadok (pólóba). Ez nagyon gáz tud lenni mikor egy hatalmas izzadság folt van a hónaljam alatt.


Miért izzadok annyira és mit tudnék ellene tenni ??

köszi a válaszokat előre!! :)



2014. máj. 30. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de túlsúlyos vagy? Használj izzadás gátlót az pont erre jó, am van egy spray amit most reklámoznak a tv-ben ponr az ilyen problémákra a nevét már nem tudom, de figyeld a reklámokat valami spray szerűség izzadási problémákra. :D Vagy google.
2014. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hormon probléma, ilyenkor eléggé ingadozhat a hormon háztartásod, menj el egy orvoshoz.

Nőgyógyász vagy endokrinológus meg tudja ezt csinálni, egyszerű vérvételből kiderülhet van-e baj a hormonjaiddal.

2014. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első : nem tartom magamat kövérnek, 170 cm vagyok és 58 kg és izzadásgátló sprayt használok, mégis izzadok ...
2014. máj. 30. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2014. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt nem szoktam nézni, attól is izzadhatok? :O
2014. máj. 30. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Hormonok - idővel változni fog.
2014. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
idővel változni fog, de addig nagyon ciki..
2014. máj. 30. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Jön a vakáció és lehet elmúlik iskolakezdésre, az ilyen hormoningadozások úgy mennek, ahogyan jöttek, nem kell belőle problémát csinálni.
2014. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!