Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen voltál először...

Hány évesen voltál először részeg?

Figyelt kérdés
Illetve emlékszel, miket csináltál, és hogy milyen érzés volt?
2014. máj. 31. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen.
2014. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

14

1-2 képre csak

Mivel nememlékszem, nemtudom. De biztos jó, elvégre azóta csináltam párszor

2014. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

14 voltam, majdnem 15 már.

Emlékszem, bár kissé homályosan.

2014. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen voltam úgy igazán. Buli előtt, amúgy is nagyszájú vagyok, de ha iszok csak röhögök, táncolok, ha egy kicsit meglöknek elesek :D a vége pedig hányás de azt akartam hogy ez az "érzés" ne érjen véget. És a hatás alatt bármire képes lennék, ezt úgy értem, hogy ha tetszik egy pasi simán oda megyek hozzá.
2014. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ha jól emlékszem 14. Nem olyan tajtrészeg, csak azért már elkezdett forogni a világ. Meg talán elkezdett zsibbadni az arcom. Nálam ez most is egy jelzés, hogy már kezdem jól érezni magam. :D

Amikor először taccsra vágtam magam, akkor már majdnem 18 voltam. Akkor már úgy jó 4-5 óra kimaradt az életemből. Mint később kiderült, jobb is nekem, hogy nem emlékszem mi történt. :P

2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

18-19 éves volt, két sörtől két óra között :D


Csocsózni próbáltam, de volt egy pár másodperces fáziskésésem a labdához képest :D

2014. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Még nem voltam részeg.
2014. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, középiskolai gólyabál után. felhívtam anyuékat, hogy be vagyok rúgva. Örültek nekem. :D
2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam amikor berúgtam először. Nem volt rossz. :) 20/F
2014. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít részegségnek? :)


Mikor először éreztem úgy igazán az alkohol hatását, 12 éves voltam, sulibulin. Táncoltam, hülyültem, sokat beszélgettem, odamentem olyan felsőbbévesekhez, akikhez félszből hozzá se mertem szólni, össze is barátkoztam néhánnyal.

Nagyon jó érzés volt, nevettem, anélkül beszélgettem, ismerkedtem, hogy félnék a beégéstől, tetszett, és azóta is tetszik az a kellemes szédülés, de a legfontosabb, legjobb dolog amit kaptam ettől az élménytől, az a gondolkodásmódom megváltozása. Az alkoholfogyasztás volt az első tiltott dolog, amit megmertem tenni, és azóta tudom, nem fekete-fehér a világ, ésszel, önmegtartóztatással, remekül ellehet lenni a szürke átmenetben.

Sokan mások sajnos nem így élték meg a dolgot, aki nem tudta tartani a mértéket, az azóta is addig iszik, amíg járni tud, aki akkor nem ivott velünk, és azóta ki se próbálta, pedig olyan élményekből maradt ki, amiket én a világ összes kincséért se adnék oda.


A mérsékelt alkoholfogyasztás azóta az életem egy fontos részévé vált, rengeteg olyan embert ismertem meg, akikkel józanon is szívesen töltöm el az időm.

2014. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!