Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesen voltatok először...

Hány évesen voltatok először részegek? És milyen körülmények között, kikkel?

Figyelt kérdés
Lényegében írj le mindent ami történt.

2013. jan. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazán részeg, először 14 évesen voltam. Egyedül voltam otthon és megittam egy félüveg pálinkát. Pár nagyobb korty után elveztem a hatását, az üveg fenekéig meg sem álltam.Otthon egyedül tántorogtam a lakásban és nagyon jól ereztem magam ...Majd lezuhanyoztam és lefeküdtem. Mondanom sem kell mindent levertem és elárasztottam a fürdőszobát.

Amikor hazajöttek a családtagok azt mondtam 'véletlen volt'.

Azóta is sokszor felhozzák és nevetünk rajta.

2013. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 évesen, 17 éves nővérem osztálykirándulásán.

Az elôtt is volt, hogy ittam egy keveset, de akkor voltam először igazán részeg.

2013. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
13 évesen haverokkal
2014. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 istván013 válasza:

14 évesen osztálykiránduláson. Hatan voltunk, egy nem ivott, egy képes volt hozni egy pohárnyi minőségi francia bort, megitta majd lefeküdt aludni, egy elszállt 2 sörtől egy megitta a maradék négy sört és elkezdett olvasni, én meg a haverom elszipogattunk egy liter jägert, az ez után történteket megörökítő telefonos videókért pedig felelősséget nem vállalok.

Annyira emlékszem csak, hogy megböktem az egyik részeg haverom homlokát, mire az szólni akart a tanárnak hogy kinyomtam a szemét. Majd kimentünk és rajtakaptuk a lányokat ahogy cigiznek és isznak a szobájuk erkélyén. Vissza a szobánkba, kártyázás. -agy szünetet tart- Felkelek a földön reggel hatkor.

2017. aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 évesen, legjobb barátnőmmel :D

Megittunk kb 5-5 pohár vörösbort, nekem nagyon beütött, barátnőmnek kevésbé. Szédültem, nem bírtam egyenesen menni, mindenen nevettünk, gátlástalan voltam, beszédkényszerem volt, később hányingerem, egyfolytában a mosdóba kellett menni, nem találtam el sehová. Azt se tudtam ki vagyok, melyik megyébe, melyik évszázadba.

Az elején jó volt, mikor még nem rúgtam be annyira. De kifejezettem rossz érzés volt, hogy nem tudom önmagam kontrollálni. Rosszul voltam. Sokkal boldogabb vagyok józanul, mégcsak többet is nevetek.

2017. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!