Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert hordanak a fekete nök...

Miert hordanak a fekete nök parokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy megis kifejezetten melyik orszagl jönnek, nekem van egy osztalytarsam a nyelvorakon, ö asszem Kongobol jött, es parokat hord habar meg csak 28 eves.

Eleg sokszor szoktam lätni amugy ezt, elöször azt hittem h huuuhh mien szep csillogos hajuk van, de nem, az paroka, mindegyiknek...Hamar megkopaszodnak, vagy nem nö hosszura a hajuk es inkabb levagatjak es parokat hordanak?Vagy kiskorukban sokat volt parkettära fonva a hajuk es amiadt kihullik??

Elöre is köszi minden erdemleges välaszt.

Tovabbi szep napot.



2014. jún. 2. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan göndör a hajuk. Nézz meg pl. egy afrikai nőt. Nem sokmindent lehet kezdeni azzal a hajjal, még megnöveszteni sem lehet, mert hülyén néz ki. És gondolom nem is nagyon tetszik nekik vagy próbálnak alkalmazkodni az európai divathoz.
2014. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik afrikai származású barátnőm mesélte, hogy rengeteg afrikai fekete nő hord parókát, mert egyszerűen nem nő meg a hajuk.
2014. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!