Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miert hordanak a muszlim...

Miert hordanak a muszlim ferfiak a nyakuban egy nyaklanc szeru (fekete madzagot)? Mit jelent ez miert hordjak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, nincs vallasi jelentosege, es a muszlim vallast a egymilliard ember gyakorolja, tehat kikre gondolsz arabokra bangladesiekre? Es meg sorolhatnam....
2013. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Selam


Az elöttem hozzaszolo nem jol tudja, az nem fekete madzag ılletve csak reszben.

Az egy amulett a neve: MUSKA / muszka /,de csak a fekete madzagot latod a nyakban de az folytatodık a ruha alatt,egy fekete kısmeretü bör altalaban haromszög formaban. A jelentösege hogy a haromszög "tömzsı" mert bele van varrva egy kısebb papirlapon ıdezet,vagys aja magyarul vers a KORAN-bol.

Amulett amıt fürdeskor levesznek. Altalaban valoban ferfıak hordjak de en nökent nagyon szerettem volna egy ilyen MUSKA-t,a közel keleten elek muszlım ferjem van. A ferjem nekem ıs mondta altalaban ferfıak vıselık de mondtam nem baj a KORAN aja van benne nagyon szeretnem,ezert levettem a nyakambol az aranyakat es az anyosomnak adtam az aranylancot, a ferjemtöl pedıg kaptam egy MUSKA-t ıgaz ez nöknek valo mert fekete szıv alaku,ez volt a szülınapı ajandekom mert ezt szerettem volna, azota vıselem.szamomra mıvel felvettem az ıszlam vallast,többet er barmılyen arany ekszernel.Nagyon szeretem a börömhöz er a ruham alatt es az en yakamban ıs csak a fekete madzagot latja akı latja...:)

Lınkelek kepet neked a MUSKA-rol hogy lasd amıröl beszelek jo?

Szep napot neked,selam :)


ez egy egyszerü MUSKA:


[link]


De van ennel mıvesebb ıs ha szeretned latnı de az atlag az egyszerüt hordja,köztük en ıs:

[link]

2015. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!