Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolgokat valositsak...

Milyen dolgokat valositsak meg az eletben? Ti miket valositanatok meg a helyemben?

Figyelt kérdés

Rakos vagyok es talan ha fel evem van hatra. Amig meg van eleterom addig szeretnek rengeteg mindent kiprobalni/megcsinalni. :) Es nem, nem adom fel, hogy meggyogyuljak... Csak ha megse akkor szeretnek elni. :)


Irjatok par otletet amit felirhatnek a listamra es utana megvalosithatnam. Lehetnek kisebb, nagyobb dolgok. :) A lenyeg, hogy kozben erezzem hogy elek. Koszonom annak aki segit. :)


2014. jún. 9. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

előtted kettővel lejjebb írtak bakancslistáról, most erre te is??

amit szeretnél, majd megteszel.

de kétlem hogy a sok hangulatjel mögött valódi kérdés bújna meg, inkább egy kiskamasz képzelete szárnyal, hogy mi lenne ha?

2014. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bungie jumping..Párizs

Mondjuk én mindig is Rómába akartam eljutni.:D

2014. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt gyógyítsd meg magad tiszta oxigénnel, azután élj, és másoknak is mond el ezt.
2014. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok segitseget... Talan en csak jobban tudom mi van velem.. Es kedves 1. szerintem te se bogned vegig a napjaid hanem megprobalnal jokedvu lenni. Es ha hiszed ha nem de egy smileyt 1masodpercbe kerul csak leirni. :)
2014. jún. 9. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert ez nem olyan helyzet, amit gondolatkísérlet során "normálisan" le lehet modellezni, ilyenkor azért erősen átértékelődik az élet, nem tudom, miben változna meg a szemléletem tőle.

Egyébként az anyagi körülményektől is függ, attól is, mit enged meg a jelen egészségi állapotod, na meg hogy mik azok, amiket feltétlenül szeretnél még átélni. De pár ötlet, hogy szerintem, talán miket tennék...


Én először is rendezném a dolgokat a hozzátartozókkal, barátokkal, hogy segítsek nekik felkészülni, ez kemény dió lehet. Lezárnék esetleges vitás ügyeket, hogy senkitől ne haragban kelljen elválnom.


Inkább előrelátás, de hozzátartozók segítségével felvenném a kapcsolatot olyan országok erre specializálódott klinikáival, ahol engedélyezett az eutanázia, bebiztosítani, hogy ha sajnos semmi esély se lenne majd meggyógyulnom és szenvedős lenne a vég, ne kelljen kínlódnom.


Ha megengedhetném magamnak és bírnám még, utazgatnék, mindenféle szép helyekre, ahová mindig is el akartam jutni (nálam sok-sok ilyen van), vagy visszatérnék olyanokba, amik nagy élményt jelentettek. Kipróbálnám az ejtőernyős ugrást, a bungee jumpingot, ha anyagilag az is beleférne, akár jó messzire is elutaznék olyan zenekarok fellépéseire, olyan fesztiválokba vagy bulikba, amiket feltétlenül szeretnék még látni.

Ha nincs esély gyógyulásra, kipróbálnék néhány nem legális cuccot is (lenne néhány, ami érdekelne).


De te tudod mi a vágyad és mit valósíthatsz meg... de azért én gyógyulást kívánok!

2014. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értékesebbnek találom a belső utazásokat a külsőknél. Számolj le a démonaiddal! Ismerd meg önmagad! Szeresd önmagad és lelj lelki békére! Nem attól élsz és leszel boldog, hogy körbe utazol minden populista helyet és szórod a pénzed két kézzel!


Pár ajánlott irodalom:

Dan Millman: Békés harcos útja

Eckhart Tolle: A most hatalma

Marlo Morgan: Vidd hírét az igazaknak

A. J. Christian: Mit keresett Isten a nappalimban?

2014. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!