Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 4 éves Kisfiam gyertya akar...

4 éves Kisfiam gyertya akar lenni farsangon, ötleteket várok, hogy Ti hogyan valósítanátok meg illetve hogyan kiviteleznétek ezt a jelmezt!?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A gyertya olyan égő.
2013. febr. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Fehér lepedőből vagy más anyagból varrsz egy zsákot (a gyerek méreteinek megfelelően, de ne legyen túl szűk mert nem fog tudni benne menni) a varrásnál kihagysz 2 részt a karnak, 1 részt a fejnek. Aztán valami vöröses-narancssárga anyagból csinlálsz lángot, (csepp alak) az arcának vágsz ki lyukat, az alját pedig lazán begumírozhatod. Én így csinálnám meg.
2013. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Második vagyok. A lángnál úgy értettem,hogy mint egy sapka, csak leér a zsákrészig és az arcának a helyet pedig kivágod.
2013. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima póló, nadrág azonos színben es a fejére egy lang nyelv egy "koszorun"
2013. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én fehérbe öltöztetném a gyereket.

majd csinálnék fehér kartonból egy cilindert és arra ragasztanék sárga és piros kartonból lángnyelvet.


Ez egy nagyon egyszerü jelmez, de ötletes.

2013. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok


[link]

2013. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ötleteket! Már aki komolyan vette!

Az első hozzá szólótól kérdezném, hogy miért égő?

Az utolsónak pedig, hasonló képen üzenem,hogy saját magát kellene, hogy felgyújtsa! - egy normális embernek ilyen még csak meg sem fogalmazódik a gondolataiban sem!

2013. febr. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!