Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy a lányoknak nem...

Lehet hogy a lányoknak nem jön be a részegség és a piával arcoskodás?

Figyelt kérdés

A haverjaim eléggé piásak.

Én kevésbé, iszok én is, de a "húzóra az üveg whiskeyt!" nem ment soha!


És nem valami sikeresek a csajoknál, mindig azon sírnak hogy "be kéne már csajozni!"

A facebookjuk tele van "piával pózólás" képekkel, megveszik a jack daniel's-t és lefotózzák magukat mosolyogva, meg ivás közben.

Az egyik múltkor oda ment a kocsmáros pultos csajhoz részegen hogy megvárja munka után meg "bejövök a pultos csajnak látom!"

Aztán mikor másodszorra ment oda akkor elküldte a csaj, hogy nem ér rá!


Lehet hülye észrevétel, de lehet a nőknek nem jön be a részeges férfi?

Ciki a piával fotózkodás 19-20 évesen?

Nem szeretik a csajok a piás srácokat?

Azért nem tudnak barátnőt szerezni mert nekik mindig berúgás a fontos? Meg nekik mindig a részegen lét az élmény? És a lányok nem szeretik az ilyesmit?

De a legtöbb fiatal iszik! Vagy az hogy valaki mindig részeg amikor csak teheti(nyaralás, hétvége, kirándulás, szabadnap) az már gáz nagyon?

19/fiú



2014. jún. 11. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom az ilyen fiúkat. A családban volt alkoholista úgyhogy sosem jönnék össze ivós fiúval. L/21
2014. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már gáz? Miért mikor volt ez menő? Hányni tudnék tőlük. Most az nem gáz, hogy ebbe a 40 fokban megiszol egy sört de minden nap berúgni igen az gáz. Nagyon gáz.

22 l

2014. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony, a piások undorítóak a nők számára. Melyik nő szeretné azt, hogy a fiúja jobban vonzódjon az üveghez, mint hozzá, nem beszélve a szagról és egyéb kellemetlenségekről.
2014. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek következtetés. :)
2014. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, egyáltalán. A lányok a megbízható, okos (de nem gebe) fiúkat kedvelik. Persze néha a lányok is ilyenek, de szerintem még a részeg lányoknak sem jönnek be a részeg fiúk :)
2014. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyűlölöm a részeg embereket. Amikor a párommal összejöttünk ő 20 éves volt és elég nagy piás, de olyan szinten hogy a mister sörözős műanyag flakonos sört üdítőként itta. De én megmondtam neki, hogy piás sráccal nem szívesen jönnék össze, azonnal abbahagyta, 7 éve együtt vagyunk és csak hétvégéken szokott inni de sosem berúgásig. Én nagyon hálás vagyok neki mert még mindig nagyon szerelmes vagyok és elég szar lett volna ha emiatt kellett volna otthagynom.
2014. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A részeg embereket csak a velük egy húron pendülő részeg emberek kedvelik/díjazzák, ők is csak amíg részegek.

Józan szemmel a részegség nagyon gáznak hat.

Az ivósok meg a "közös poénos részeg sztorik" miatt szeretnek ezen nosztalgiázni. Hogy villogtatni minek, azt a jó ég se tudja.

Nemfüggetlen amúgy, teljesen, tetszőlegesen felcserélhetőek a nemek.

2014. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nektek 19 éves korotokra ez még nem tűnt fel?
2014. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátha van olyan lány, aki szeret berúgni és akinél ez bejön, akkor talán esetleg van esélyetek összejönni vele, DE! hogyha a többi olyan lánnyal akartok összejönni, akik nem sokat isznak, vagy egyáltalán nem isznak, akkor esélyetek sincs. 19/F
2014. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez elég sok lányra igaz, pláne gimi után, amikor rájönnek, hogy nem a piálás a legnagyobb szórakozás. Persze vannak olyan lányok is, akik szintén gyakran fogyasztanak nagy mennyiségű alkoholt, nekik szerintem ez nem jelent gondot.

Számomra nagyon gáz, hogy valaki azonnal az alkoholhoz nyúl, ha jól szeretne szórakozni...

Ha összejönnék egy ilyennel (ami kizárt), akkor elég sok probléma lenne belőle, mert összeegyeztethetetlenek lennének a szabadidős programjaink.

2014. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!