Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért hányok alkoholtól?...

Miért hányok alkoholtól? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Régebben ittam be rúgtam rendesen, úgy hogy nagyon jól éreztem magam homályosan láttam, el este stb... Most meg sokkal többet iszok viszont nem megy a fejembe csak hányok miért van ez? (hamarabb hányok, mint berúgok)

2014. febr. 23. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Te akkor érzed magad jól, ha alkoholmérgezésed van? Mondjuk ha annyi eszed nincs, hogy rájöjj, hogy miért hánysz...
2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hanem régebben kevesebb italtól egész jól éreztem magam, most meg ahhoz hogy úgy érezzem magam sokkal de sokkal több ital kell, és még attól sem érzek annyira semmit, de attól már nem érzem jól magam(5 feles meg 1 sör és tök jól voltam, ma meg fél liter pálinka le megy alig érzem, de az már kijön:/ ) miért van?
2014. febr. 23. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ennyi sok alkohol irritálja a gyomrot, még szép hogy kijön,örülj neki!Na meg a mai pálinkákat a kutya se tudja miből főzik.
2014. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!