Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan kérdést linkelni,...

Tudtok olyan kérdést linkelni, amire nem tudtok/nem lehet/vagy nehéz válaszolni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen ember lettem volna, ha mások lettek volna a szüleim?
2014. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hányszor fogok lélegzetet venni a halálomig?
2014. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek például a nem, vagy nagyon nehezen megszámolható dolgok, megállapítható mennyiségek:


Egy macskán hány szál szőr van?

Hány sejtből áll a szervezetem?

Mennyi baktérium van bennem?

Hány mm3 (nem m3) a lakásom térfogata?

Hány szem homok van a Kalahári sivatagban? Vízcsepp az Égei-tengerben, stb... (Mert ugye közben még a szél is fúj, és a víz is párolog.)


Egy éjszaka hány atka lakik jól a rólam lepergett hámsejtekkel?


Egy erős érzés, indulat mennyit emel a vérnyomásomon?

2014. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elég sok kérdésemre nem kapok válaszokat, az érdekelne, hogy mi ennek az oka, érdekelne a fórumozok miként látják a nem megválaszolt kérdéseket.


Én sokszor azért nem válaszolom meg a kérdést mert, nem tudom rá a választ, vagy a megszületett válasz más szemszögből újabb válaszokat szül, teljesen eltérőket, és inkább hagyom, mert a válasz relatív.


Sokszor annak is örülnék, ha azt a választ kapnám:

nem tudom a kérdésre a választ


A teljes ürességgel szembesülni újabb megválaszolatlan kérdéseket vet föl.

2014. jún. 15. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs a válaszokért, félreértettem a kérdést.


„érdekelne a fórumozok miként látják a nem megválaszolt kérdéseket.”


Ha rákattintasz egy kategóriára, akkor fent, jobbról a második szöveg, hogy: válasz nélküli kérdések. Az előbb néztem meg, akkor 29 oldalnyi ilyen megválaszolatlan kérdés volt, oldalanként 24 kérdéssel, azaz 696. És ez csak az Emberek kategória.


Én néha ezeket átnézem, de nem sok olyat találok köztük, amikre válaszolhatnék. Vagy olyat kérdez az illető, amit ő is könnyen megválaszolhatna, ha venné a fáradságot, és rákeresne (bár néha megteszek ilyeneket a kérdező helyett), vagy valamilyen fogalmazást, hosszabb jellemzést szeretne, ami elég időigényes, vagy érdektelen, idegen számomra a téma, vagy olyan hosszan fejti ki, hogy nincs türelmem elolvasni, vagy egyszerűen fogalmam sincs a válaszról.


Néha persze ráakadok olyanra, amire tudok felelni, és türelmem is van hozzá.

----

„Sokszor annak is örülnék, ha azt a választ kapnám:

nem tudom a kérdésre a választ.”


Ilyet szerintem azért nem ír a többség, mert akkor a kérdező meglátva, hogy már nem nulla a válaszadók száma, reménykedéssel nyitná meg a kérdést, és csalódna, mikor csak azt látná, hogy: „nem tudom a kérdésre a választ.”

2014. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másrészt, ha csak ez a tényleges válasz nélküli mondat már ott lenne, akkor kikerülne a válasz nélküli kérdések közül, és még annyi esély se lenne rá, hogy kapj választ, mint előtte, mert ha már ott van mellette, hogy 1, akkor aki csak ezt látja, akkor megnyugszik, hogy: Jól van, akkor már kapott választ az illető.
2014. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ/okat
2014. jún. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!