Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudtok pörgős, igényes netes...

Tudtok pörgős, igényes netes fórumot linkelni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Index pont hu-n van fórum,forumpontindexponthu,oda regisztrálj,azon van rengeteg témakör,én ott szoktam olvasgatni,kérdezni,írni.

Lehet,hogy van több is,én ezt használom.

2013. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem h az indexet lesz ,aki ajánlja, nem sok kellett h kikössem, azt ne, légyszi. Nem tudhattad, szóval köszi a választ. (Az index igényesebb topic-jai közül az engem érdeklőek nem valami pörgősek.)
2013. dec. 14. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért milyen témakör érdekelne? Vagy csak általános témájú, pörgős bármilyen nyelvű?
2014. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magyar nyelvű; csak ne legyen jellemző, hogy 20 percenként, vagy még ritkábban reagálnak...


Amúgy sok minden érdekel, de főleg mélyebb érzelmi töltetű (pszichologizáló), és elgondolkodtató, mélyebb témák.

Témák terén fontos, h ne száraz, rideg légkör legyen (pl reál témák érzelemmentes kérdezek-válaszolok jellege), hanem közvetlen, de normális hangvételű, jó szándékú (tehát nem egymást tépő, civakodók gyülekezete érdekel).

2014. jan. 29. 18:06
 5/6 anonim válasza:
Nekem inkább úgy hangzik, mintha chat-et keresnél ilyen témában.
2014. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem chat-et. Én épp olyan pörgős fórumot keresek, mint ez! Emellett...
2014. febr. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!