Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hany eves korotokban engedtek...

Hany eves korotokban engedtek meg a szuleitek hogy befessetek a hajatokat? Milyen szinure?

Figyelt kérdés

Akar egy tincset, az egeszet, kimoshato festekkel vagy tartossal...

Megengedtek-e a kivant szint vagy elleneztek, mast javasoltak?

Volt valami kompromisszum?

Szulinapra/karacsonyra volt ajandek vagy csak ugy spontan?



2014. jún. 15. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Az ilyen kémiailag összetett cuccokat fejlődő szervezeten alkalmazni BAROMSÁG. De szerintem 16éves kortól már mehet.
2014. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam, szőke melír. Nem volt semmi probléma.
2014. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem emlékszem, talán 13-14 körül voltam, pár 2-3 árnyalattal sötétebb barna tincset kaptam, spontán jött az ötlet. Azóta voltak szőkés tincseim, és most vörös hajat szeretnék. Megengedték a kívánt színt, mivel természetes volt. 17/L


u.i. szerintem nekem még a lilát is megengednék, mert a legnagyobb bűnöm az, hogy este sokáig olvasok, és szeretek internetezni. ( nem járok bulikba, nem cigizek, nem alkoholizálok)

2014. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen voltak ilyen kis sulis bulik és ott spray-vel befújtuk egymás haját ami 1 mosással kijött. Aztán 17 évesen vörös bemosóval.
2014. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól , először szinezővel, majd festékkel festem.16 éves ,középiskolás, 1967-ben voltam.
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen vörösre tartóssal. Viselkedéshez és a tanulmányi ereményekhez kötötték. Csak spontán, ekkor volt kedvem ilyen változtatásokra (pl. ekkor lett pc-m is). Megengedték, hogy azért valamennyire kiéljem magam, de azért határok között( lilára, kékre nem engedték volna, vagy hogy tele legyek pc-vel meg tetkóval) :) Saját tapasztalatból inkább engedtek minket, mind hogy lázadásból csakazért is nagyobb hülyeségeket csináljunk.
2014. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yuda ***** válasza:
100%

Lányom 17 évesen. Bevallom, apaként elfogult vagyok és nekem tetszik/tetszett az alapszíne, de az anyja megengedte neki.

(Nem kérdeztek meg róla.)

Úgy voltam vele, ha ennyire akar kísérletezni, akkor tegye. Most már mindegy.

Amikor azért szőke lett(barna egyébként) az nagyon rosszul állt neki, akkor szóltam, és meglepően egyetértett. :D

2014. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jó példa, én 13 évesen festettem feketére a hajam, nem kértem hozzá engedélyt. Nem is engedték volna, mivel rossz tanuló voltam és sose azt csináltam amit mondtak.
2014. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8, ez semmi. Az egyik lánynak az osztályból már 10-11(azért írom így, mert nem emlékszem pontosan, rég volt) évesen volt először egy kis melír a hajában. Na jó, az alig látszott, nem igazán lehetett észrevenni, meg már ki is fakult. De 12-13 évesen már majdnem 5 lánynak volt, a tanárok meg nem szóltak, még a legszigorúbbak sem. Egyesek meg azért veszekedtek a (normális) szüleikkel, mert nem engedték meg nekik akkor. De már szinte mindenkinek van, csak 8-nak nem. Na, mi nyolcan vagyunk normálisak (vagy a szüleink) a több mint 20 lányból. De szerintem 18 éves korig nem is szabadna. De ezt már senki se tudja, mint ahogy a válaszomból is világos...
2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 évesen lett először befestve, sötétvörösre, tartóssal. Azért nem előbb, mert problémás volt a hajam ill. fejbőröm, ekcéma, korpa, sebek stbstb. Akkorra normalizálódott a helyzet, és a festék nem is kezdte ki. Azóta is festem, (2 éve) nincs vele semmi bajom. Ha lesz lányom, és nem lesz probléma a bőrével, előbb is megengedem neki, 15-16 éves kortól mindenképp. Nekem nagyon hiányzik, hogy nem próbálhattam ki vadabb színeket, akár csak melír formájában. Pl kéket, lilát. Ezt egy 16 évesnek elnézik az emberek, de érettségizni, vagy állásinterjúra nem mennék kék melírral a hajamban. Ez nekem kimaradt, és mindig sajnálni fogom.
2014. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!