Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitaszítanak. Mit tegyek?

Kitaszítanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ló, akit imádok A legjobb barátom Kiskorom óta ismerem, és nagyon sok lovas emlék köt hozzá. Mindig szeretgetem, és ha megölelem akkor úgy érzem, mintha csak ketten lennénk szabadon..vagyis azt a szeretetet nem lehet megfogalmazni. De mostanába alig tudom szeretgetni, vele lenni stb.. mert van 2 lány akik kitaszítanak.. Ők 1 éve ismerik a pacit és kisajátították maguknak, közben a lovardáé..én nem szóltam semmit, mert nem szeretném kiközösíteni magamnak, a szeretet osztozható..de ma legszívesebben helyben elsírtam volna magam..amikor simogattam akkor elkezdett az egyik lány üvöltözni(aki "szereti") hogy ne érjek hozzá az a ló csak az övé és az unokatesójáé meg hogy nem kértem engedélyt, meg távolodjak a lovától és még sok mást Én csak ennyit tudtam szólalni..a szeretet osztozható(suttogva) ide se figyelt..nem érhettem hozzá..akit a legjobban szeretek kitaszított..és amikor megjön akkor már hozzá se érhetek..csak nézhetem. De én már szeretnék ez ellen valamit tenni hogy olyan legyen mint rég, amikor csak kettesben voltunk..mint régen már félek hozzájuk szólni nem engednek nekem semmit..Nem szerethetem de ha ő tanított meg élni! Ő a barátom! hogy ne szeretném?? Nagyon nagyon nehezen lehet szétszakítani ló és lovas kapcsolatát! De.....balhét se szeretnék..csak hogy egyszer...legalább egyszer..mint régen.. Mit tegyek? 11/l

2014. jún. 15. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem odaírni, hogy ma a paci (nem szeretném ide leírni a nevét) bökdösött, hozzámbújt..nem tudom minek szánta olyankor nevettem, megsimogattam....az egyik lány szúrós szemekkel nézett rám ééés kezdte.:'(
2014. jún. 15. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem verd orrba azt a hülye csajt.
2014. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DDDd barátnőm is ilyesmit mondott:DDDd
2014. jún. 15. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Állj már a sarkadra! Ha szereted akkor állj ki érte. Mondd meg azoknak a hülye p*csáknak, hogy nem a sajátjuk. Ha balhé lesz, akkor balhé lesz. Ha meg még jobban megutálnak, akkor még jobban megutálnak. Mióta kell, hogy érdekeljen téged, hogy az ilyen kis libuskák mit gondolnak rólad? És az meg mi, hogy csak az övé mag unokatesójáé??? Egyetértek, verd be a picike (vagy inkább marhanagy) arcocskáját. Ja, és azt is mondd meg nekik, hogy mivel a lovarda lova, neked is ugyanannyi jogod van foglalkozni azzal a lóval, mint nekik. Hajrá! :)
2014. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, kicsit helyre lett pofozva, szóltunk neki, beduzzogott, de nem nagyon izgatott a dolog, mert legalább azzal voltam aki a legjobb barátom:3<3
2014. jún. 23. 22:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!