Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresek valakit!? 2014. júni...

GA18 kérdése:

Keresek valakit!? 2014. júni 16. án a 13:53 kor ceglédről induló nyugatiba tartó zónázó vonaton láttam egy fiút. Szeretném megtalálni! Nem tudom hol kezdjem a keresést.

Figyelt kérdés
Monor vagy pilis környékén szállt fel egy szürke tommy hilfiger polo volt rajta és egy lánnyal volt akin piros nadrág és fehér hálós felső volt.
2014. jún. 16. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért keresed, szerelem első látásra???

Akkor plakátold ki ezzel a felhívással a lehetséges állomásokat, írj rá elérhetőséget, és várj...


Vagy menj a következő napokban, de főleg 1 hát múlva is ugyanezzel e vonattal, hátha újra jön ő is...


Vagy kezd el megosztani a facebookon a témát.


(Azért azt is írd ki, hogy mért keresed, mert lehet megijed és nem jelentkezik, ha nem írod le...)

2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ő volt sztem


[link]

2014. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de sajna ennél diszkrétebben kell megoldanom.. ezekre én is gondoltam.. :)
2014. jún. 16. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval nem beleszerettél, hanem kihúzta nálad a bicskát és most el akarod kapni, s ezért a diszkrét megkeresés.. hmmm... Esetleg kalauz vagy? :)
2014. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD nem ez a jelen helyzet sajnos de jót nevettem.. köszi..:D
2014. jún. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!