Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetnék idősebbnek?...

Hogy tűnhetnék idősebbnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, de szerintem az emberek többsége fiatalabbnak néz. Kb 18 évesnek saccolnak, mert általában azt hiszik, hogy idén érettségizek. Az arcom kislányos, az alkatom végül is átlagosnak mondható, de soványnak érzem magam,bár mindenki azt mondja, hogy nem vagyok az,de ebből kifolyólag is fiatalabbnak néznek. Ami legjobban zavar, hogy azt veszem észre, hogy a 17-18 éves vagy fiatalabb fiúk néznek meg, korombeliek vagy idősebek kevésbé. Eléggé zavar, ilyenkor a kis maradék önbizalmam is elmegy. Utálom, hogy a korombeliek kislánynak gondolnak és rám se néznek.

Mit tudtok tanácsolni, hogy koromnak megfelelően nézzek ki?


2014. jún. 17. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Lol azért egy 18 éves már nem kislány elég vicces hogy így hivatkozol magadra.

Egyébként meg a smink és a ruha tesz idősebbé.

Személyes véleményem az hogy mindég azt tartsd a szemed előtt hogy magadnak akarj megfelelni.

2014. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő ruházat, smink, frizura idősíthet/fiatalíthat.

De nem értem a problémát, 20 évesen pláne...


Én harmincas vagyok és max 20 körülinek néznek (trafikban személyit is gyakran elkérnek), engem tökre nem zavar, jót vigyorgok rajta.

2014. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is 20 éves vagyok, és engem is fiatalabbnak néznek mindig, de nem 18nak, hanem minimum 16nak. Alacsony vagyok, nem sminkelem magam, stb. Tehát ha téged 18nak néznek, az még jó. Én tényleg idén érettségizek (évvesztes voltam, 5 éves gimi) és mindig nagyot néznek az emberek. Pedig festem a hajam, sötétvörös vagyok, ez még öregít 1-2 évet, mégis a múltkor visszategeztem egy 22 év körüli eladócsajt, és úgy nézett, mintha legalább is anyáztam volna.

Nekem is mindig mondják, hogy sminkeljek, hordjak magassarkút, és akkor többnek fogok kinézni. Egyrészt nem szeretem, másrészt pont fordítva sült el. Minimális, szolid smink volt rajtam, és beszólt egy nő, hogy "manapság a 15 éves kislányok azt hiszik ezzel lesznek menők..." Szóval nem többnek néztem ki, csak egy 15-16 évesnek, aki többen akar tűnni. :(

2014. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak gondolom, hogy 18 évesnek néznek, mert egy-két ember pont ezt kérdezte idén. De lehet, hogy még fiatalabbnak is,nem tudom. Engem ez zavar, nem vagyunk egyformák. A ruhák szempontjából inkább a sportosabb, lazább ruhákat szeretem, nyáron egyszerű trikók, rövidnacik, szoknyás se vagyok annyira. Magassarkúval is hadilábon állok, ha felveszem kényelmetlenül érzem magam benne. :( Tudom, előbb önmagamat kell elfogadni. Én is festettem a hajam, sötétbarnára majd később feketére, hogy ezzel is idősebbnek tűnjek, de fehér a bőröm és nem állt jól, most már az eredeti hajszínem van, ami világosabb barna. De köszönöm a tanácsokat, próbálom alkalmazni őket! :)
2014. jún. 17. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, és mikor múlt nyáron fülbevalót csináltattam, hazaküldtek személyiért, merthogy őket már verte át 14 éves, és az is többnek nézett ki, mint én. :D Amúgy azóta is röhögök ezen, én szeretek úgy kinézni, ahogy. Meg, társaságban a 16 éves lány megkérdezte, mennyi vagyok, mert addig ő volt ott a legfiatalabb, és félt, hogy ezután már én leszek... ilyenek. :D Szerintem vicces.
2014. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!