Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tűnhetnék idősebbnek?

Hogy tűnhetnék idősebbnek?

Figyelt kérdés

Tudom, 1000+1 ilyen kérdés van, de egyik sem nekem való. 15 vagyok, 2 hónap múlva leszek 16 és 19nek kellene kinéznem. Nem, nem pasi miatt, egy elég speciális, összetett ügy, kérlek ne gondoljatok semmi rosszra. Hogy kellene megjelennem? Hajam egyenes, hullámos, göndör legyen? Simán kiengedve, eltűzve, stb? Hogyan sminkeljek? Tudom, fekete színt használjak a szememre, de ezen kívül valami egyéb javaslat? Hogyan öltözzek fel? Gondolom fekete farmer, magassarkú. De a felsőm milyen legyen? Vagy csupán az is elég lenne, ha nem vennék fel valami rajzfilmfigurás, idétlen felsőt? Nem szükségeltetik alkalmi öltözék, sőt. Egyéb tipp kiegészítőkre?

Tudom, most csodálkozhattok, hogy Úr Isten, 3 évet akar öregedni? Hiszen a mai világban bármelyik tini elmenne huszonévesnek. Tudom. De iszonyatosan puha, baba arcom van, ráadásul nem is nőttem túl magasra. Nagyon megköszönöm a segítséget!


Ha ez számítana: kék szemem van és barna hajam sok szőke melírral ( a csíkok színe miatt fiatalabbnak tűnök, nem?)


2011. febr. 26. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fekete farmer, fekete magassarkú és valami színes tunika.:) A hajad hosszú? Szerintem vasald ki.


A szemedet pedig így fesd ki:

[link]

tekerd a 0:36 -osra.


Ha enm tudod elkészíteni, írd be a Youtube-ra,hogy purple smokey eyes. Rem.segítettem.

2011. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem :) Igen, majdnem derékig ér.
2011. febr. 26. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem festeném lilára a kék szemed. feketére esetleg mélykékkel. szerintem kicsit erősítsd meg a szemöldököd is, ha nem éppen erős. persze ne legyen nevetséges. mondjuk ha rászánnád magad és befestetnéd a hajad feketére:D ami szerinte betegesen szép ráaádásul a kék szemhez. az is sokat segítene. ahhoz már a szemöldököd is jobban tudnád erősíteni. legyenek jó hosszú szempilláid. menj el szoliba is, vagy kenjél fel egy kis barnítót, de persze akkor ne csak az arcodra, hanem mindenedre ami kilátszik. vegyél fel push up melltartót:D próbáld minél nőisesebbé kifejlettebbé tenni az alakodat, azaz hangsúlyozd a derekad, vagy vegyél fel egy olyan fekete nadrágot, amiben kifejezetten kerek a feneket. és mondjuk a 2.-at választanám és hozzá egy olyan felsőt választanék. őő, mindjárt keresek valamit, hátha találok:) [link] na most ezt csak a fazonjáért linkeltem be. lehet ennél hosszabb, tunikaszerűbb, de a kerek feneked mégis látszódjon. de a lényeg benne, h hordhatod úgyis, h a fél vállad ki van. az pedig egy kis merészséget magabiztosságot sugallhat, ami egy idősebb lányra talán jellemzőbb. mondjuk egy ilyesmi színösszeállítás pont menne a mélykék szemekre, de én jó hatásos pirosat vennék fel. durván ki tudja emelni a szemedet. hozzá piros körmök. hozzá egy hosszú szép medálos belógós nyaklánc. fekete vagy ezüst színű. vehetsz még hozzá illő gyűrűket, vagy fülbevalót. mindenképpen tegyél fel alapozót. próbáld ki a hajad, h neked a vasalt vagy a hullámos/göndör az előnyösebb. szerintem a hullámos dolgok jobban állnának mivel nagyon hosszú hajad van, azzal is egy kis szexi játékot csalhatsz a külsődbe. sok múlik a magabiztosságodoon, a tekinteteden.
2011. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 27. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem ez a smink nagyon idősít:

Arc agyonig lealapozva,és szépen kikuntúrozva sötétebb púderrel,és az arccsontra elég meghatározú pirosító,fülem felé elhúzva(nagyon felnőttes:D).A szemöldököm erősre kifestve,fekete szemhéjtus(cicásan),bazinagy szempillák.Ajkak nagyon erős pinkre,2 színű szájfénnyel kifeste.(egyik szín egész szájra,a sötétebb csak a közepére)

Hajam rövid váll fölé érő,ha beszárítom,kivasalom,feltupírozom az is öregít.

2011. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!