Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tetszik egy lánynak egy...

Mi tetszik egy lánynak egy fiúban (15 éves)? Konkrétabban lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van, de szerintem senki se kérdezte hogy: Legyen-e izmos, jó sportoló. Vagy csak sportoljon :D.. Haja milyen legyen, Legyen-e borostája xD, inkább mindig vicces legyen, vagy amikor "nem kell" akkor ne (tanórára gondolok). Perverzségről mit gondoltok? :D. Előre is köszi!

2014. jún. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem perverz, ha a szexről beszél, kisgyerek még, nem lehet borostája, normális semmiképp. Legyen normális testalkata, se túl sovány, se túl kövér se túl izmos, legyen vicces, de tudja, hol a határ. Garantálom neked, hogy 10-ból 8 lány ezt mondaná neked, ha nem is ezekkel a szavakkal. Az első mondat a saját véleményem, az nem tartozik ide mindenképp.
2014. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az izom meg a sport csak +, de nem muszáj, nem az a legfontosabb...Borosta 15 évesen? :D ne :D Legyél vicces, az a legnagyobb fegyvere egy fiúnak, de ha depis vagy ilyesmi akkor nem biztos hogy egy jo viccel fel lehet vidítani, akkor csak éreztesd vele hogy rád számíthat akármilyen rossz is tortént vele...Perverzkedni meg csak mértékkel, tudd hol a határ ;)

16/L

2014. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos a sportos alkat nem a kigyúrt vadbaromságnál kezdődik :D

Természetesen nem árt az, ha látszik hogy odafigyel a testére, csak azokat az izmokat ne fehérjeporokkal érje el, mert röhejes mikor henceg a drága hogy kondiban ennyit és annyit nyom, valójában meg egy taligát nem bír kicipelni a kert végébe - na jó, kissé túloztam, de a lényeget érted.

Hajban nekem gyengéim a hosszú ( kb vállig, kicsit váll alatt) göndör fürtök, mindössze a vörös és a tejfelszőke szín nem bejövős. Nem meg ápolja és álljon neki jól.

Borosta? Hova még? :D

Helyzethez mérten válogassa meg a stílusát.

Nem rajongok a perverzségért. Egy-két megjegyzés oké, de ne csak erről fossa a szót, mert az kiábrándító. A taperolásért pedig tasli jár.


14/l

2014. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Részemről átlagos testalkat, kicsit izmosabb :D haj az mind1 csak jòl álljon neki... Nekem van olyan ismerősöm akinek már rendes borostája volt (nem pihe:D ) de amugy ritka..Lényeg hogy jòfejlegyen mindig megtudjon nevettetni..+ lehessen csipkelődni ..perverz dolgok hát..beszolásként jöhet csak neessen tùlzásba :) 16/L
2014. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#3 Egyik osztálytársam igazi kondib*zi heti 4x jár (nem fehérjézik meg semmi ilyesmit nem használ) de olyan a mozgása mint egy sörösüvegnek... Ezt még el is nézzük de azt h egész nap felszítve jár az már röhejes mondtuk is neki h "Azért a levegőt fújd már ki!"


Nálunk eléggé észrevehető az a sablon gyúrós, segghülye de a felkarja átmérjője centiben több mint az IQ-ja..

Ezt mind mondom én 16 évesen h már most ilyen a generációnk.

Bunkók hülyék nyomorékok gyülekezetexd

2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "nem a külső a lényeg" mondat már hatalmas közhelynek számít, de szerintem van benne igazság. Nekem például nem tetszenek azok a fiúk, akikért a kortársaim a nyálukat csorgatják. Egy túlzottan helyes fiút biztosan nem tűrnék meg magam mellett, folyton azon paráznék, hogy nem vagyok elég jó. Ami szerintem fontos, az a humor, legyen meg a magához való esze, ne legyen bunkó/nagy egója. A perverzség bőven kijutott nekem az osztálytársaim részéről, ezért azt csak bizonyos határokon belül. Személy szerint pedig ne legyen hosszabb haja a fiúnak, mint nekem. :D Az, hogy sportos-e, vagy sem, már az ő dolga. Valahol hallottam egy egész jó gondolatot, erre sem árt figyelni: egy fiú hiába néz ki jól, ha belül nem szép, viszont egy átlagosabb fiút megszépíthet a humora és a lelke. Kicsit filozofikusan fogalmaztam, de a lényeg benne van. :D

15/L

2014. jún. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Egy kib*szott filozofussal van dolgunk:D:)
2014. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!