Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Enesen89 kérdése:

Van köztetek olyan, akinek kisgyermek korában, mikor lázas volt, rémálmai és halucinációi voltak? Ha igen, milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Én kiskoromban ha lázam volt rémálmok és halucinációk gyötörtek, amiktől nagyon féltem. Egyik rokonomnak szinte ugyanazok az álmai, látomásai voltak, mint nekem. Ezért érdekelne, hogy miket álmodik ilyenkor a többi ember, talán hasonlóakat e, vagy csak nekünk volt e ilyen.

2014. jún. 19. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen alkalommal voltak ilyen hallucinációim, igaz akkor 40 fokos lázam volt.

Igazából arra emlékszem, hogy a tükörben magammal beszélgettem, mintha egy másik ember lenne a tükörképem. Illetve megijedtem édesanyámtól mikor hozta a gyógyszert, mondtam, hogy "ne bánts". Pedig soha nem bántott előtte sem.

De ha jól sejtem, nem ilyen lázálmokra gondoltál ugye?

2014. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban mikor lázam volt, mindig azt álmodtam hogy minden fehér(az a tipikus 'semmi') ködből jön felém a vonat, a köd nem terítette be az egész területet éppen csak a vonat mögött. Olyankor nagyon féltem olyan fura hang volt, nekem az egész azt az érzést keltette bennem: félelem, összezavartság. Ma ha lázas vagyok semmi sincs kb. 5-8 éves koromban volt ez.

13/L

2014. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemtudom, talán, mert más kifejezést nem találtam rá a neten.. De mikor a kérdést írtam még nem ismertem ezt :D

Szoval szerinted ez nem lázálom?

/köszi a válaszotokat/

2014. jún. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!