Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért nézik le azokat az embereket, akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az az általános felfogás, ami rajzolt, az mese és gyereknek való.

2014. jún. 19. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
26%
Én nem nézem le őket, és gondolom, akik nézik, azok se nézik le őket. Ez már elég sok ellenpélda ahhoz, hogy megkérdőjelezze előfeltevésedet.
2014. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
69%

Magyarorszagon divat lenezni masokat, barmi miatt.

Csak ezert, semmi masert.

Aki szerint ami rajzolt, es gyerekeknek valo, azzal azert "Felidae"-t nezetnek. :P

2014. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
25%

Neeem a mese nagyon jó tud lenni felnőtt fejjel is.

Az anime már a gyerekekre nézve is ártalmas...

komolyan megnézek 5 perc animét és 10 pontot esik az IQ-m.

Hogy mi a baj vele? Az, hogy értelmetlen. Izomagyú felálló hajú óriásszemű karakterek pattognak és dobálnak egymásra színes golyókat, és az összes p.ornót megszégyenítő módon qrválkodnak a csaj karakterek. Ha neked ez tetszik nézzed de az biztos, hogy agyhalott köcsögként fogod végezni pár év múlva.

A másik bajom ezzel az egész sz.arsággal, az az, hogy lassan már a normális embereket kell védeni a sz.ararcú anime-b**ziktól mer jönnek és kitépik a szivedet mert azt merted mondani, hogy szutyok az anime...

2014. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
81%

3. Szerintem elfelejtetted kitenni a ironia jelzot, vagy tenyleg meglepoen keveset tudsz az animekrol - mert bar van olyan is, amit emlitettel, valojaban pont hogy nem ez a stilus a jellemzobb - csak egy resze.

Mintha azt mondanam, hogy utalom a magyar rajzfilmeket, mert mindegyikben csak beszelo rokak vannak.

2014. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló: én eddig sajnos csak ilyen emberekkel találkoztam (ahogy a 3. válaszoló példája is mutatja). Sőt, ami számomra még szomorúbb, egyik barátnőm (már nem az...) is lenézett emiatt...


3. válaszoló: Nem sok mindent konyíthatsz a japán kultúrához. Különbség van anime és anime között. Nem csak olyan létezik, amit Magyarországon szinkronosan leadnak. Ha egy icipicit vennéd a fáradtságot, és utána néznél, kicsit másképp látnád a világot. Egyébként megkérdezhetem hány éves vagy és mi a végzettséged? Én 22 éves vagyok és pár éven belül könyvvizsgáló, szóval ennyit az agyhalott teóriádról. Ja, és képzeld, ovis korom óta nézek animéket, ezeken nőttem fel, mégis egy egészséges lelkületű felnőtt ember lett belőlem.

A többieknek pedig köszönöm a válaszokat (az elsőnek is).

2014. jún. 19. 23:19
 6/133 anonim ***** válasza:
21%

25 éves vagyok és profi színész akit társulat szerződtetett.


Nem veszem a fáradtságot mert nem érdekel. Így is túl sokat tudok róla. Te azt kérdezted ki miért nézi le/utálja. Én válaszoltam neked. Mi a probléma?

ha nem bírod a kritikát minek kérdezel??

2014. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
30%
Adom #3 válaszát :)
2014. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 anonim ***** válasza:
33%
6. Egeszen egyszeruen nem hiszek neked.
2014. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
34%
Akkor ne higgyél. Ez nem változtat semmit a valóságon.
2014. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
22%
9, Melyik valosagon, amit te hiszel, vagy amit en, vagy amit valaki mas gondol?
2014. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!